Жодних біженців з Гази до Німеччини!

18

Багато жителів Гази хочуть скористатися цією можливістю та повністю залишити сектор. У разі наземного наступу Ізраїлю на сектор Газа це може навіть спровокувати втечу палестинського населення до Європи та Німеччини.

Жодних біженців з Гази до Німеччини!

Це може стати наступною великою міграційною проблемою для Європи та Німеччини: палестинські біженці із сектору Газа!

Після терористичної атаки на Ізраїль єврейська держава дає відсіч ХАМАСу та закликає громадянське населення залишити північ сектору Газа у пошуках безпеки.

Чи доведеться нам у такому разі приймати цих біженців?

«Ні», – каже принаймні ХДС! Лідер партії Фрідріх Мерц (67) в інтерв’ю газеті “Neue Zürcher Zeitung” висловився однозначно проти: «Якщо є біженці, то це насамперед проблема сусідніх держав. Німеччина не може більше приймати біженців. У нас у країні досить антисемітськи налаштованих молодих людей». Ясна заява Мерця!

Крім того, майже одночасно з ним проти прийому біженців із Гази до Німеччини виступив і Молодіжний союз (JU) на своєму Дні Німеччини у Брауншвейзі. Молоді члени ХДС/ХСС закликали федеральний уряд надіслати «чіткі публічні сигнали» про те, що «немає жодної готовності приймати біженців та мігрантів із сектору Газа в Німеччині, за винятком обґрунтованих індивідуальних випадків».

Лідер СП Йоханнес Вінкель (31) додав в інтерв’ю BILD: «Біженці з Гази – це насамперед проблема сусідніх держав, особливо Єгипту. До того ж, їхній президент боїться ісламістського терору, і я поділяю цей неспокій».

«Німеччина не може більше приймати біженців»

Вінкель продовжив: «У будь-якому разі Німеччина не може більше приймати біженців. Ми вже маємо велику проблему з антисемітськи налаштованими молодими людьми в країні».

Крім того, експерт із міграції Рууд Коопманс (62) навіть попередив BILD про ризики для безпеки, якщо Європа прийме біженців із Гази. Якщо на Близькому Сході почнеться пожежа, «нам доведеться вирішувати, чи дозволити активістам ХАМАСу продовжувати боротьбу в нашій країні або вжити заходів у відповідь на зовнішніх кордонах ЄС», – сказав експерт з міграції.

Читайте також:  Міністерство фінансів хоче проводити жорсткий бюджетний курс

До того ж, з ініціативи Юнгського союзу у землі Північний Рейн-Вестфалія молодші члени партії висловилися позбавлення громадянства Німеччини у разі скоєння натуралізованими громадянами злочинів грунті антисемітизму. Однак на практиці це можливе лише щодо власників подвійного громадянства.

Лідер NRWs-JU Кевін Гніосдорц (32 роки, ХДС) заявив BILD: «Ті, хто чинить антисемітські злочини тут, з нами, як подвійні громадяни, повинні втратити німецьке громадянство і бути депортованими».

Юнгівська спілка також хоче скасувати базове право на притулок. Слідство. Не кожна людина зможе просити притулку у Німеччині, як це було досі. Крім того, зареєстровані прохачі притулку по всій Європі мають отримувати лише натуральну допомогу, а прохачі, яким відмовлено у притулку, мають депортуватися до третіх країн.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :