Жінки та немовлята врятовані з “фабрики немовлят” у Нігерії

29

Інформація про продаж дітей у нелегальному закладі у Нігерії призвела до звільнення понад 20 вагітних жінок. Бебіфабрики часто маскуються під благодійні центри для найбідніших молодих жінок.

 

Жінки та немовлята врятовані з «фабрики немовлят» у Нігерії

Понад 20 вагітних жінок та двох немовлят було врятовано з так званої «фабрики немовлят» – нелегального підприємства з вирощування та продажу дітей у Нігерії.

Військові західноафриканської країни заявили, що в неділю було проведено рейд цим об’єктом після того, як стало відомо, що дітей продають «злочинцям для ритуальних цілей, а також для контрабанди дітей».

Згідно зі звітом, 21 із 22 врятованих жінок були вагітні. Власник фабрики в Охафії, штат Абія, на південному сході країни, все ще перебуває на волі, додається у повідомленні.

Так звані фабрики з виробництва дітей у Нігерії розоряються знову і знову. Вони часто маскуються під благодійні осередки для бідних молодих жінок. Тих, хто звертається за допомогою, утримують проти їхньої волі і гвалтують. Жертвами також часто стають ненавмисно вагітні підлітки, які тікають із дому та яким обіцяють притулок. Згодом дітей продають бандам. Деякі діти, як стверджують, незаконно вивозяться за кордон, інші потрапляють до покупців, які вбивають їх під час жертовних ритуалів.

Читайте також:  Законопроект підігріває протести проти судової реформи в Ізраїлі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я