Прикмети нового часу: краще не ставити на заставку телефону, щоб не нашкодити собі

52

Заставка телефону – це перше, що ми бачимо, коли вмикаємо наш пристрій. Однак не всі зображення відповідають цьому важливому екрану. Деякі фотографії або зображення можуть негативно вплинути на наш настрій або навіть призвести до небажаних наслідків.

То чого варто уникати при виборі заставки для свого телефону і чому?

Своя фотографія

Небажано використовувати на заставці телефону фотографії, на яких дивіться прямо в камеру. Ці кадри вважаються небезпечними, оскільки існує повір’я, що можуть принести хвороби і невдачу. Також варто уникати фотографій, на яких ви виглядаєте сумними чи зляканими, оскільки цей короткочасний стан може негативно вплинути на ваш загальний настрій, пише Glavred.

Фотографія з коханою людиною

Це пов’язано з цифровим етикетом. По-перше, люди можуть відчувати заздрість і ненароком накликати пристріт на ваші щасливі стосунки. Крім того, деякі можуть вважати вас занадто хвалькуватими. Краще зберегти свої особисті щасливі моменти в приватності та не дозволити стороннім втручатися, адже щастя любить тишу.

По-друге, часте відображення спільних фотографій на заставці може негативно впливати на вас. Аналогічно частому погляду у дзеркало це може призвести до зауваження недоліків та порушення спокійного життя.

Фотографія дитини

До певного віку не рекомендується навіть близьким родичам показувати фотографії новонароджених дітей. Те саме стосується і старших дітей, оскільки в них присутня слабка, але дуже яскрава і безневинна енергетика, яка може бути поглинена іншими. Дбайте про вашого малюка і збережіть фотографії від сторонніх очей.

Читайте також:  Цікаві ідеї для святкового столу: два простих традиційних шведських рецепти

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я