“ХДС ніколи не має співпрацювати з AfD”

13

Фойгт є керівником парламентської групи ХДС та лідером опозиції у Тюрінгії.

 

Маріо Фойгт: «ХДС ніколи не має співпрацювати з AfD»

Лідер ХДС Тюрінгії Маріо Фойгт знову заявив, що не хоче співпрацювати з AfD. “ХДС ніколи не повинна співпрацювати з AfD на федеральному та земельному рівні”, – заявив Фойгт у понеділок в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. Він сказав мовній компанії Welt, що лідер ХДС Фрідріх Мерц має повну підтримку. «Міхаель Кречмер, Райнер Хазелофф і я, ми займаємо чітку позицію – і це також передається до наших земельних об’єднань: жодної співпраці та взаємодії з AfD!».

Фойгт також є керівником парламентської групи ХДС та лідером опозиції у Тюрінгії. У Вільній державі прем’єр-міністр Бодо Рамелов («лівий») очолює уряд меншості, що складається з лівих, СДПН та «зелених». Його коаліція залежить від голосів опозиції для здобуття більшості в парламенті.

Але коаліція вже отримала перевагу голосів. Наприкінці січня ХДС, AfD та ВДП разом проштовхнули поправку до закону Тюрінгії про гральні зали. Фойгт заявив, що не відмовиться від своїх політичних переконань лише тому, що AfD загрожує проголосувати за. «Це дало б цим екстремістам владу над питаннями та інтерпретаційний суверенітет над дебатами, який ми ніколи не маємо їм давати». Нещодавно AfD також допомогла червоно-червоно-зеленій коаліції в земельному парламенті отримати більшість – у розширенні слідчого комітету.

Тюрінгська AfD знаходиться під наглядом

Фойгт сказав, що високі показники AfD в опитуваннях були виразом протесту проти «поганого державного ремесла та лівацької соціальної політики світлофора». ХДС/ХСС повинні зробити більше, щоб показати, що відрізняє їхню відмінність від цього. У той самий час годі було боятися «екстремістського загону хаосу праворуч». Тюрингська AfD класифікується Державним управлінням захисту конституції як безумовно вкрай права і перебуває під наглядом. Фойгт сказав радіостанції «Welt», що Союз має дати зрозуміти потенційним виборцям AfD: «Ми зрозуміли – і ваше невдоволення є для нас стимулом зробити країну кращою».

Читайте також:  «Світлофор» проти посилення покарання для екоактивістів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я