Серед AfD популярні правоекстремістські теорії змови

6

У суботу та неділю у Магдебурзі AfD обрала своїх перших 15 кандидатів на європейських виборах.

Серед AfD популярні правоекстремістські теорії змови

Серед AfD популярні правоекстремістські теорії змови

На думку Федерального відомства захисту конституції, на передвиборних зборах AfD у Магдебурзі були поширені «правоекстремістські теорії змови». Президент Федерального відомства захисту конституції Томас Хальденванг заявив у неділю ввечері газеті Deutsche Presse-Agentur: «Справді, повний список кандидатів, а також передвиборча програма на європейських виборах ще не затверджені. Але вже очевидно, що до складу делегації AfD у майбутньому Європарламенті увійдуть люди, які у минулому привертали до себе увагу позиціями, які не сумісні з нашим вільним демократичним базовим порядком».

Представники колишнього поміркованішого табору практично не зіграли б жодної ролі у висунутих у ці вихідні кандидатурах на європейських виборах у червні 2024 року. «Навпаки, різні кандидати на виборах висловлювали правоекстремістські теорії змови, наприклад, про так званий Великий обмін», – зазначив Хальденванг. Він додав: “Попередні передвиборчі збори AfD, які ми розглядаємо як підозрілий випадок, ще раз підтверджує нашу оцінку того, що в партії існують сильні антиконституційні течії, вплив яких продовжує зростати”.

У березні 2021 року Федеральне відомство із захисту конституції віднесло AfD до підозрілих справ про правих екстремістів. Ця класифікація, яка припускає використання засобів контролю, була підтверджена адміністративним судом Кельна у березні 2022 року. AfD подала апеляцію. Розгляд у Вищому адміністративному суді Мюнстера ще не завершено.

У суботу та неділю у Магдебурзі AfD обрала своїх перших 15 кандидатів на європейських виборах. У неділю ввечері засідання було перервано, а з п’ятниці належить обрати ще близько 15 кандидатів.

Читайте також:  Кількість загиблих під час вибуху в клініці перебільшена

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я