Серед AfD популярні правоекстремістські теорії змови

3

У суботу та неділю у Магдебурзі AfD обрала своїх перших 15 кандидатів на європейських виборах.

Серед AfD популярні правоекстремістські теорії змови

На думку Федерального відомства захисту конституції, на передвиборних зборах AfD у Магдебурзі були поширені «правоекстремістські теорії змови». Президент Федерального відомства захисту конституції Томас Хальденванг заявив у неділю ввечері газеті Deutsche Presse-Agentur: «Справді, повний список кандидатів, а також передвиборча програма на європейських виборах ще не затверджені. Але вже очевидно, що до складу делегації AfD у майбутньому Європарламенті увійдуть люди, які у минулому привертали до себе увагу позиціями, які не сумісні з нашим вільним демократичним базовим порядком».

Представники колишнього поміркованішого табору практично не зіграли б жодної ролі у висунутих у ці вихідні кандидатурах на європейських виборах у червні 2024 року. «Навпаки, різні кандидати на виборах висловлювали правоекстремістські теорії змови, наприклад, про так званий Великий обмін», – зазначив Хальденванг. Він додав: “Попередні передвиборчі збори AfD, які ми розглядаємо як підозрілий випадок, ще раз підтверджує нашу оцінку того, що в партії існують сильні антиконституційні течії, вплив яких продовжує зростати”.

У березні 2021 року Федеральне відомство із захисту конституції віднесло AfD до підозрілих справ про правих екстремістів. Ця класифікація, яка припускає використання засобів контролю, була підтверджена адміністративним судом Кельна у березні 2022 року. AfD подала апеляцію. Розгляд у Вищому адміністративному суді Мюнстера ще не завершено.

У суботу та неділю у Магдебурзі AfD обрала своїх перших 15 кандидатів на європейських виборах. У неділю ввечері засідання було перервано, а з п’ятниці належить обрати ще близько 15 кандидатів.

Читайте також:  Продемократична партія у Гонконгу оголошує про розпуск

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :