“Зелений” політик хоче брати участь у виборах до ЄС

12

Расмус Андресен, «зелений», займається політикою у парламенті ЄС уже чотири роки, і тепер він хоче додати до цього ще п’ять. 37-річний політик каже, що на майбутніх виборах у 2024 році багато поставлено на карту.

 

«Зелений» політик хоче брати участь у виборах до ЄС

Расмус Андресен, «зелений» політик із Шлезвіг-Гольштейна, має намір знову брати участь у виборах до парламенту ЄС. Він хоче балотуватися на виборах у червні наступного року, повідомив євродепутат Deutsche Presse-Agentur. Андресен (37 років) є членом парламенту ЄС з 2019 року, а раніше протягом десяти років був членом ландтагу.

У Шлезвіг-Гольштейні «зелені» несподівано перемогли на європейських виборах 2019 року з 29,1%, випередивши ХДС та СДПН. «У нас є мета зробити це знову і розтрощити ХДС», – сказав Андресен. Однак на місцевих виборах 14 травня цього року партія відставала від ХДС.

Андресен вже півтора роки є прес-секретарем німецьких «зелених» у парламенті ЄС і, таким чином, також бере участь у координації діяльності федеральної партії. З таких питань як міграційна політика це не обходиться без конфліктів. На думку Андресена, схвалення світлофорною коаліцією процедур надання притулку на зовнішніх кордонах ЄС було серйозною помилкою.

Андерсен: європейська політика стоїть перед розколом

За словами Андресена, на європейських виборах більшість, яка виступає за захист клімату та за відкрите суспільство, загрожує відколотися, оскільки слід побоюватися зсуву вправо. “Багато консерваторів, таких як лідер парламентської групи Манфред Вебер, не хочуть підтримувати брандмауер проти правих і готові співпрацювати з націоналістами, наприклад, щоб змінити європейську кліматичну політику”. Вебер є лідером партії та групи Європейської народної партії (ЄНП). Він критикувався, зокрема, за свої контакти з правим прем’єр-міністром Італії Джорджією Мелоні.

Читайте також:  Вехслер очолює список ХДС на європейських виборах

За словами Расмуссена, на виборах багато поставлено на карту. Він хотів би продовжувати працювати для досягнення проєвропейської більшості на рівні ЄС, у тому числі у питаннях захисту клімату.

Він звинуватив прем’єр-міністра Даніеля Гюнтера та міністра Європи Вернера Шварца у надмірній пасивності у європейській політиці. «На жаль, робота Шлезвіг-Гольштейна залишає бажати кращого у Брюсселі».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я