Клінгбайль за велику близькість до громадян проти високих позицій AfD у опитуваннях

23

Лідер СДПН Ларс Клінгбайль бачить здебільшого політиків до народу засіб проти високих показників AfD в опитуваннях. «Я думаю, нам потрібні три речі. По-перше, хороша політика, яка вирішує повсякденні проблеми людей». Йдеться про заробітну плату, житло, пенсії та доступну енергію, сказав він в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag. «По-друге: політичний стиль, який не каже людям, як вони мають бути, а серйозно ставиться до того, що мають на думці. І третє: частіше вибиратися з Берліна та розмовляти з людьми по всій країні. Ми не повинні бути «ними там, у Берліні»».

На запитання, чи не надто багато СДПН говорить про гендерні питання і надто мало про конкретні проблеми людей, Клінгбайль відповів: «Єдина людина, яку я знаю, яка постійно говорить про гендерні питання, це Фрідріх Мерц. Зрештою, ці марні дебати про побічні питання лише зміцнюють тих, хто зневажливо дивиться на наше суспільство».

Критика лідера ХДС Мерця

Клінгбайль також розкритикував заяву лідера ХДС Мерца про те, що «зелені» є головними противниками Союзу у федеральному уряді. «Я мав дати цій заяві осмислитися. Не можна оголошувати «зелених» своїм головним політичним супротивником одразу після обрання першого депутата районної ради від AfD». AfD – вкрай права партія, яка хоче розвалити країну та розколоти суспільство, сказав Клінгбайль. “Це політичний противник для всіх демократів”.

У минулі вихідні кандидат від AfD Роберт Зессельман був обраний першим у Німеччині окружним адміністратором AfD в окрузі Зоннеберг, що викликало жах у багатьох політиків з інших партій. Тюрингська AfD класифікується Державним відомством із захисту конституції як безперечно вкрай права і перебуває під наглядом.

Читайте також:  Виплати доходів громадянина проходять гладко

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я