Війна надає “роз’їдає” вплив на російське керівництво

10

Глава ЦРУ Бернс розглядає повне повстання в Росії як нову можливість для вербування агентів. Відеоролик ЦРУ у Telegram набрав мільйони переглядів.

 

ЦРУ: війна має «роз’їдаючу» дію на російське керівництво

Війна в Україні «роз’їдає» вплив на російське керівництво за президента Володимира Путіна, вважає зовнішня розвідка США. Невдоволення війною в Росії дає ЦРУ нові можливості для збору розвідданих, заявив директор ЦРУ Вільям Бернс на щорічній лекції Фонду Дітчлі в Оксфордширі, Англія, у суботу (за місцевим часом), за даними Бі-бі-сі – через тиждень після невдалого повстання найманців групи Вагнера ціна в Росії | «Це невдоволення створює унікальну можливість для нас у ЦРУ», – сказав Бернс, говорячи про вербування агентів. “Ми не збираємося упускати цю можливість”.

Бернс сказав, що дії начальника «Вагнера» Євгена Пригожина стали «яскравим нагадуванням про ефект війни Путіна, що роз’їдає, проти власного суспільства і режиму». Дії та заяви Пригожина ще деякий час викликатимуть відлуння. «Розчарування від війни продовжуватиме гризти російське керівництво».

Декілька тижнів тому ЦРУ запустило кампанію в соціальних мережах, щоб достукатися до людей у ​​Росії. З цією метою, за повідомленнями ЗМІ, у Telegram було розміщено відеоролик, який пояснює, як таємно та анонімно зв’язатися з ЦРУ. Відео також опубліковано в інших соціальних мережах. Тільки за перший тиждень відеоролик, як стверджується, було переглянуто 2,5 мільйона разів.

Читайте також:  Конгресмени США закликають Байдена до переговорів із РФ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я