Міністр оборони Росії повернувся на сцену

14

Після збройного повстання найманців угруповання «Вагнер» минулими вихідними уряд Росії вперше опублікував відеозапис міністра оборони Сергія Шойгу. 47-секундне відео без звуку, на якому Шойгу проводить консультації з іншими військовими, було записано під час відвідин зони бойових дій в Україні, повідомило Міністерство оборони Росії у Telegram.

Там міністр відвідав один із передових командних пунктів, йдеться у повідомленні. Спочатку це не вдалося перевірити. Не було вказано, коли було зроблено ці записи.

У вихідні Шойгу не з’являвся на публіці після того, як лідер найманців Євген Пригожин розпочав повстання у суботу ввечері та тимчасово зайняв південне російське місто Ростов-на-Дону. Начальник Генерального штабу Росії Валерій Герасимов також не давав коментарів у цей хаотичний годинник.

Пригожин висунув серйозні звинувачення проти Шойгу і Герасимова, назвавши їх передбачувані військові провини причиною, через яку хоче, щоб його бійці пішли на Москву. Після того, як увечері в суботу Пригожин несподівано оголосив, що його повстання знову закінчилося, посилилися спекуляції про те, чи тепер можуть відбутися кадрові зміни в російському військовому керівництві.

Читайте також:  Понад 420 арештів у Франції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :