Берегова охорона США розслідує трагедію на “Титані”

23
Берегова охорона США розслідує трагедію на «Титані»: шукає причини аварії після підтвердженої загибелі п’яти осіб, які перебували в підводному апараті. «Основна увага в ході розслідування приділяється вилученню предметів із морського дна, – сказав головний слідчий берегової охорони Джейсон Нойбауер на прес-конференції у Сент-Джонсі на канадському острові Ньюфаундленд. В даний час вони також проводять допити в гавані Сент-Джонса і знаходяться на стадії збору доказів. Але ми вживаємо всіх запобіжних заходів на місці події на випадок, якщо ми натрапимо на людські останки».

За словами Нойбауера, розслідування проводиться у співпраці з міжнародними партнерами, включаючи Канадську раду з безпеки на транспорті. Після закінчення розслідування, сказав він, Берегова охорона США може дати рекомендації відповідним органам для вжиття цивільних або кримінальних заходів, якщо це буде необхідно. Раніше канадська поліція заявила, що розглядає можливість проведення карного розслідування. Однак наразі підозр у злочинній діяльності немає, заявили вони.

Уламки виявлені за 500 метрів від носа «Титаніка

Після зникнення «Титану» в неділю тиждень тому берегова охорона США за допомогою переважно канадських сил розпочала широкомасштабні пошуки приблизно за 700 кілометрів на південь від Ньюфаундленду. Уламки були виявлені лише за 500 метрів від носа затонулого «Титаніка». Це дало зрозуміти: п’ятеро пасажирів, серед яких був начальник Океангейту Стоктон Раш, загинули.

Коментуючи вартість пошуків, начальник північно-східної служби берегової охорони США Джон Могер сказав: «Згідно із законодавством США та політикою берегової охорони, берегова охорона не стягує плату за пошуково-рятувальні операції». Океан – це «невблаганне середовище», – сказав він. «Щодні вихідні люди ризикують, виходячи на воду з неадекватними засобами безпеки та недостатньою підготовкою, або катаючись на човнах у стані алкогольного сп’яніння».

Читайте також:  "Відправити всіх біженців додому" хоче опонент Ердогана

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я