Зеленський застерігає від “символічних дій” окупантів

19

У зв’язку з наближенням роковин вторгнення Росії до України її президент Володимир Зеленський застеріг від «символічної акції» з боку окупантів. Вже є численні повідомлення та ознаки цього, сказав Зеленський у своєму щоденному відеозверненні у неділю ввечері.

Росія, за його словами, хотіла взяти реванш за минулорічні поразки. “Ми помітили, що тиск на різних ділянках фронту, а також в інформаційній сфері зріс”. Росія розпочала агресивну війну проти України 24 лютого минулого року.

Він сказав, що ситуація на Донеччині наразі особливо складна. «Але як би важко не було і яким би великим не був тиск, ми повинні вижити», – сказав Зеленський. Україна має використовувати щодня та щотижня для зміцнення оборонних позицій на фронті, а також міжнародної позиції країни, сказав він.

Україна під тиском навколо Бахмута

Наразі Україна перебуває під сильним тиском, особливо довкола міста Бахмут на сході країни. Там російські війська, а також члени сумнозвісної найманої групи «Вагнер» уже кілька тижнів намагаються прорвати українські лінії оборони. Міністерство оборони Росії в Москві повідомило, що воно зайняло вигідніші позиції в регіоні.

На думку британських військових експертів, Бахмут дедалі більше оточений російськими військами. Про це стало відомо у неділю із щоденної доповіді Міністерства оборони Великобританії про розвіддані щодо війни в Україні.

Сьогодні о 22:18

Заголовне фото: Efrem Lukatsky/AP/dpa/Archiv

.

Читайте також:  Росія забороняє рух ЛГБТК+ як "екстремістський"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я