Як позбутися нічних кошмарів: 6 простих ритуалів

63

Нічні кошмари заважають організму нормально відпочити, а якщо вони постійно повторюються, то час відходу до сну стає тривожним, лякаючим і болісним. Щоб позбавитися кошмарів, потрібно очистити спальне місце від зайвої енергії.

Провітрюйте спальню

У цього простого ритуалу величезна користь: по-перше, свіже повітря дозволяє позбавитися сторонніх запахів, які часто заважають заснути, по-друге, провітрювання допомагає очистити енергетику кімнати, звільнити її від неприємної атмосфери сварок, втоми, негативних думок.

Прохолодне приміщення заспокоїть думки, змусить швидше зануритися в млість і дрімоту, пише WomanHit.

Використовуйте ловець снів

Вважається, що цей оберег уловлює кошмари і не дає їм проникнути у ваші сни. В Індії ловець вважається одним із найсильніших талісманів, який допомагає нормально відпочити вночі та зарядитися енергією. Купуйте обереги у майстрів або зробіть їх самостійно, підібравши під інтер’єр. Головне правило – повісьте їх неподалік ліжка, тоді ловці працюватимуть на всі 100%.

Увімкніть білий шум

Нерозбірливі звуки допомагають психіці розслабитись, відпочити. Вибирайте ті, що подобаються саме вам: шум води, звук дощу, потріскування дров у каміні. Білим шумом може бути легка музика чи звуки кав’ярні. У мережі можна знайти безліч варіантів.

Використовуйте ефірні олії

Не мають унікальних властивостей: допомагають розслабитися, відігнати нав’язливі думки, заснути. Найдієвіше – олія шавлії. Воно надає розслаблюючу дію на організм, усуваючи стрес, який якраз і є однією з причин виникнення страшних сновидінь.

Заберіть дзеркало

З відображеннями пов’язано безліч прикмет, одна з них свідчить, що дзеркало в спальні навіює кошмари. Намагайтеся не розташовувати його так, щоб відбиватися сплячим.

Використовуйте сіль

Розкладіть сіль у мішечки і сховайте їх під ліжко: сіль забирає негативну енергетику і позбавить вас поганих снів.

Читайте також:  6 найгірших подарунків, які не варто дарувати на Новий рік

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я