Зеленський після відвідин фронту: відчувається надія

13

Президент України відвідав охоплене блокадою Бахмут та місто Харків. Він сказав, що бачити міста на Донбасі було боляче. Тим часом кілька людей загинули в результаті російських атак.

 

Зеленський після відвідин фронту: відчувається надія

Президент України Володимир Зеленський після відвідин прифронтових районів на сході країни говорить про великі страждання, а й надію.

«Боляче бачити міста Донбасу, над якими Росія принесла жахливі страждання та руїни», – сказав він у своєму вечірньому відеозверненні у середу. За його словами, там «щогодини звучать сирени повітряного нальоту, постійна загроза обстрілу, постійна загроза життю». Але, незважаючи на серйозні руйнування та страждання, він сказав, що у цих районах є надія. “Ви можете це відчути”, – сказав Зеленський.

«Ми зробимо все, щоб сині та жовті кольори продовжили свій визвольний рух і нормальне життя повернулося у всю нашу країну, від Донецька до кордону», – продовжив він, маючи на увазі кольори українського прапора. Зеленський відвідав захоплений Бахмут та місто Харків.

Зеленський: «Відповімо на будь-який напад»

Водночас, Зеленський заявив про відповідь Києва на недавні атаки Росії на українські міста за допомогою бойових безпілотників. “Ми обов’язково відповімо на будь-який напад окупантів на наші міста”, – сказав Зеленський. «На всі російські атаки ми відповідатимемо військовим, політичним та юридичним шляхом».

За даними Києва, щонайменше 14 людей було вбито внаслідок нещодавніх російських атак у різних частинах України. Прес-служба української армії також повідомила про 24 поранених.

.

Читайте також:  П'ятеро людей убито під час військової операції на Західному березі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я