Зеленський дякував Шольцю німецькою мовою

39

У своїй новорічній промові Олаф Шольц обіцяє продовжувати підтримувати Україну. Президент України відповів твітом німецькою мовою.

Зеленський дякував Шольцю

Наприкінці року президент України Володимир Зеленський подякував канцлеру Олафу Шольцю за підтримку та новий курс політики безпеки Німеччини – твітом німецькою мовою. «Постачання зброї, захист понад мільйон українців, головування у G7 з упором на Україну, фінансова та технічна допомога, статус кандидата в ЄС. Дякую, що переламали ситуацію, пане @FederalChancellor!» – написав він у Twitter.

«Нехай 2023 року ми завершимо його нашою спільною перемогою», – сказав глава держави, маючи на увазі проголошений Шольцем поворот часів, з яким уряд Німеччини також розпочав військову підтримку України для захисту від агресивної війни Росії.

У зв’язку з масованими атаками російських безпілотників і ракет Україна сподівається на значно більшу військову допомогу, наприклад, в галузі протиповітряної оборони. Експерти також вважають, що для перемоги над Росією країні потрібно набагато більше зброї та боєприпасів.

Читайте також:  "Відправити всіх біженців додому" хоче опонент Ердогана

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я