Зедер відвідує Ізраїль: знак солідарності

10

У середу міністр-президент Баварії Зьодер вирушає на Близький Схід. Серед іншого він хоче відвідати кібуц в Ізраїлі, який зазнав нападу ХАМАС під час війни.

Близький Схід – Зьодер відвідує Ізраїль: знак солідарності

Майже через два місяці після терористичної атаки ХАМАС і пов'язаного з нею початку війни лідер ХСС Маркус Зедер планує відвідати Ізраїль наступного тижня. «Ми хочемо отримати враження на місці та надати реальну підтримку після жахливих терористичних атак ХАМАСу», – заявив президент баварських міністрів німецькому агентству друку у Мюнхені. У середу Зедер у супроводі невеликої делегації прилетить до Тель-Авіва, а потім вирушить до Єрусалиму. У п'ятницю він планує повернутися до Баварії.

Це усвідомлене рішення, що перша поїздка за кордон після мого переобрання буде в Ізраїль. Це справа, близька моєму серцю, а також питання державної політики Баварії – виявити солідарність з Ізраїлем», – наголосив Зедер. Поїздка також покликана ще раз наголосити, що Баварія твердо стоїть на боці Ізраїлю та єврейського життя. «Ізраїль попросив нас приїхати і ми дуже раді це зробити. Цією поїздкою ми висловлюємо солідарність із державою, з жертвами та робимо чітку заяву».

Державна канцелярія не може і не хоче публікувати подробиці програми з міркувань безпеки. “Ми проведемо політичні переговори на високому рівні, відвідаємо кібуц, щоб побачити масштаби руйнувань і поспілкуватися з постраждалими”, – сказав Зьодер. Баварія надає не лише словесну, а й конкретну допомогу у реалізації проекту з догляду за травмованими дітьми та підлітками». Він залишив відкритим питання про те, з якими політиками Седер хотів би зустрітися, а також про точну назву кібуца. У зв'язку з невизначеною військовою ситуацією до поїздки висуваються підвищені вимоги безпеки. Хоча Седер часто відвідував Ізраїль приватно як політик, поїздка в зону бойових дій для нього – щось особливе.

Читайте також:  42 учні загинули внаслідок нападу на школу в Уганді

Седер також розглядає цю поїздку як чіткий сигнал проти всіх форм ненависті та ворожості до євреїв: «Ми віддані боротьбі з антисемітизмом. Саме тому ми укладемо нову угоду з «Отрутою Вашою», щоб ще більше підвищити культуру пам'яті». Ця подорож – знак для єврейської громади Баварії та Німеччини, а також послання для мешканців держави Ізраїль. Зедер вважає, що на Вільній державі Баварія лежить особлива відповідальність: «З часів вибуху на Олімпіаді 1972 між Ізраїлем і Баварією існує особливо тісний історичний зв'язок. Ми відчуваємо особливу відповідальність за єврейське життя та обіцяємо захист».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я