Ескен хоче укласти договір із Німеччиною для покращення системи освіти

11

«Я більше не готовий миритися з тим, що в цій багатій країні не повинно бути грошей на наш найголовніший актив – на уми дітей та їх освіту», – каже лідер партії СДПН – і висуває свою вимогу.

Конференція федеральної партії СДПН – Ескен хоче укласти договір із Німеччиною для покращення системи освіти

Лідер партії СДПН Саскія Ескен закликала до більш тісної співпраці між федеральними, земельними та місцевими органами влади для покращення системи освіти. На федеральній партійній конференції соціал-демократів у Берліні вона запропонувала укласти «Пакт Німеччини про освіту». В рамках цього пакту СДПН хоче домогтися того, щоб «недоліки в освіті компенсувалися якомога раніше, щоб базові навички надійно набувалися в початкових школах і щоб усі молоді люди, які отримали кваліфікацію після закінчення школи, могли спокійно вступати у професійне життя».

На думку Ескена, Німеччина має інвестувати у найкращу систему освіти. “Я більше не готова миритися з тим, що в цій багатій країні не повинно бути грошей на наш найважливіший актив – на уми дітей та їх освіту”, – сказала вона. СДПН хоче змусити багатих людей нести особливу відповідальність. «Ми хочемо активніше використовувати великі спадщини та дуже високі доходи для фінансування спільної освітньої революції», – йдеться у пропозиції виконавчого комітету партії СДПН, яка була одноголосно прийнята делегатами партійної конференції.

Низькі результати німецьких школярів у поточному міжнародному дослідженні Pisa нещодавно викликали галас. Автори дослідження вважають, що однією з причин таких результатів є пандемія коронавірусу. Інший можливий чинник – недостатнє знання мови. СПД хоче компенсувати недоліки освіти ще до школи. «Тому головна мета та першочергове завдання – забезпечити всіх дітей програмою дошкільної освіти до вступу до школи», – йдеться у реченні.

Читайте також:  Боротьба за право на аборт у США: наступний етап

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я