Зберігати не можна викинути: як правильно позбавитися старої подушки

307

Подушки ми використовуємо щодня по багато годин, саме тому вони регулярно потребують заміни. Причому народні забобони стверджують – просто так віднести стару річ на смітник не можна.

Чому ж не керується просто викинути подушку, що відслужила свій термін? Вважається, що через таку близькість до тіла і тривалий контакт, подушка вбирає в себе енергетику свого власника, пише Obozrevatel.

Як же з погляду езотерики правильно позбавлятися подушок?

Чому подушки не можна ні зберігати, ні викидати

Саме лежачи на подушці, ми бачимо всі свої сни, зокрема віщі. Також подушка стає свідком потаємних думок та мрій, найграндіозніших планів. При цьому вона накопичує не тільки позитивну, а й негативну енергію, а отже, зберігати річ після закінчення терміну служби не варто.

Просто винести подушку на звалище – погана ідея. Адже таким чином на енергетично пов’язану з людиною річ можуть навести псування. Наприклад, через підкладку. Так підкинуте в подушку насіння чи крупа повинні призвести до розставання подружжя чи руйнування, а підкладена голка без вушка – зіпсувати здоров’я.

Що робити зі старою подушкою

Найкращий спосіб позбутися речі, яка відслужила своє, – спалити її. Вогонь очищає, у тому числі стирає всі енергетичні сліди. Тому в попелі, що залишився, вже не буде нічого, що пов’язувало людину з подушкою.

Якщо вам з тих чи інших причин не підходить варіант спалення, можна вдатися до води. Подушку потрібно добре промити під проточним струменем, висушити і вже після цього віднести на звалище. Сушити у такому разі її слід на сонці – це буде своєрідний еквівалент спалення.

Також езотерики радять відразу позбавлятися подушок, в яких ви знайдете сторонній предмет. Таку подушку потрібно обов’язково спалити. Але зробити це треба на значній відстані від будинку – такій, щоби навіть дим не доходив до житла.

Читайте також:  Лікнеп: чим відрізняються головні світові релігії

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я