Засновник Theranos Елізабет Холмс почала відбувати ув’язнення

104

Стартап Theranos обіцяв зробити революцію у сфері аналізів крові. Засновник став мільярдером на папері. Але технологія не спрацювала. Тепер Холмс проведе одинадцять років у в’язниці.

 

Засновник Theranos Елізабет Холмс почала відбувати ув’язнення

Колишня зіркова підприємниця Елізабет Холмс, засуджена за шахрайство, у вівторок почала відбувати більш ніж одинадцятирічний ув’язнення.

Департамент виправних установ США підтвердив мовленнєвій компанії NPR, що Холмс прибула до техаської в’язниці відповідно до наказу. Декілька тижнів тому апеляційний суд відхилив її прохання відкласти початок відбування покарання до закінчення апеляційного процесу.

Технологія не спрацювала

Холмс була засновником і головою стартапу Theranos, за допомогою якого вона обіцяла здійснити революцію в галузі аналізів крові. У Theranos для проведення навіть складних аналізів нібито було достатньо кількох крапель крові. Холмс прославилася, Theranos досягла оцінки у дев’ять мільярдів доларів (8,4 мільярда євро) у раундах фінансування. Таким чином Холмс став мільярдером на папері. Але згодом з’ясувалося, що технологія не працює. Холмса та її топ-менеджера Рамеша Балвані засудили за звинуваченням у навмисному обмані інвесторів.

Спочатку Холмс, у якої під час процесу народилося двоє дітей, мала почати відбувати покарання у вигляді одинадцяти років і трьох місяців наприкінці квітня. Але її клопотання про зупинення відбування покарання на час розгляду апеляції скасувало цей графік.

Нещодавно суддя Едвард Давіла встановив, що Холмс і Балвані заборгували інвесторам 452 мільйони доларів. Балвані вже розпочав відбувати 13-річний тюремний термін.

Читайте також:  Німець у морозильній камері: заарештовано підозрюваного

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я