Шольц привітав Ердогана і запросив його до Берліна.

14

Обидва домовилися з новою силою підійти до співпраці між двома урядами.

 

Шольц привітав Ердогана і запросив його до Берліна.

Канцлер Олаф Шольц у телефонній розмові привітав президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана з переобранням. За словами прес-секретаря уряду Штеффена Хебестрайта, політик СДПН наголосив на тісних зв’язках між Німеччиною та Туреччиною, не в останню чергу як спільних союзників з військового альянсу НАТО.

«Обидва домовилися з новою силою підійти до співпраці між двома урядами та координувати спільні пріоритети на ранній стадії». За словами Хебестрайта, вони хочуть працювати разом, серед іншого, над гарним розвитком у східному Середземномор’ї, над рішеннями, які зараз перебувають на розгляді в НАТО, і над відносинами Туреччини з Європейським союзом. З цією метою канцлер запросив Ердогана відвідати Берлін з інавгураційним візитом.

У неділю Ердоган виграв другий тур виборів у лідера опозиції Кемаля Киличдароглу. У понеділок міжнародні спостерігачі за виборами розкритикували його за «несправедливі переваги» на виборах. Ердоган використав державні кошти для проведення передвиборчої кампанії. Громадські мовні компанії також явно віддавали перевагу чинному президентові.

Читайте також:  Бундестаг привітав вигаданого депутата із 90-річчям

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я