Штайнмайєр дякує сім’ям солдатів Бундесверу в Литві

16

Він планує відвідати військовий полігон Пабраде неподалік білоруського кордону.

 

Штайнмайєр дякує сім’ям солдатів Бундесверу в Литві

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр подякував сім’ям солдатів Бундесверу, розквартованих у Литві. Штайнмайєр сказав у понеділок увечері перед від’їздом до Вільнюса: «Ми цінуємо солдатів за те, що вони роблять для захисту свободи та демократії». Можливо, однак, досі не було приділено достатньої уваги тому, що це має свої передумови. “І передумови значною мірою лежать на вас, закладаються вдома”. Він сказав, що знає, як багато змінюється для сімей, коли, наприклад, чоловіка відправляють у закордонне відрядження.

Штайнмаєр відвіз родичів – матерів та батьків, а також дітей та дружин 12 військовослужбовців у Вільнюс, щоб вони могли зустрітися на 1 день. «Я вважаю подарунком для себе можливість і відвідати чоловіка, і побачити це місце», – сказала Івонн Хаазе, яка з нетерпінням чекала на зустріч із чоловіком.

Штайнмаєр також планує відвідати стрілянини на полігоні Пабраде

Бундесвер очолює багатонаціональну оперативну групу в Литві, яка служить для захисту східного флангу НАТО від можливої ​​російської агресії. Нині там розміщено близько 760 солдатів, більшість із них з панцергренадерського батальйону 401 у Хагенові (Мекленбург-Передня Померанія). Зазвичай вони розміщуються у Балтійській державі на 6 місяців, а потім замінюються іншими підрозділами.

Штайнмаєр також планує у вівторок вдень відвідати військовий полігон Пабраде неподалік білоруського кордону. Там пройдуть тренувальні стрілянини німецьких, норвезьких та голландських підрозділів. Після цього він знову зустрінеться з родичами та їхніми партнерами, батьками та синами, розміщеними у Литві.

Читайте також:  Промінь закликає заборонити одноразові вейпи

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я