Генштаб заборонив військовозобов’язаним залишати межі області

119
ЗСУ

Генеральний штаб Збройних Сил України оприлюднив заборону на виїзд з місця проживання призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Заборона діятиме протягом воєнного часу в Україні.

Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook.

Залишити межі області можна буде лише за наявності дозволу, який видаватимуться керівником відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Дозвіл видаватиметься від 30 діб до року.

“З метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час. Дозвіл видається від 30 діб до року, залежно від категорії субʼєкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю.”,

– йдеться у повідомлення Генштабу.

За кілька годин під дописом з’явились тисячі невдоволених користувачів, котрі критикують Генштаб за відповідне рішення та називають його “совковим”.

Скрін Генштаб
Читайте також:  Що відбувалося у війні в Україні 11 липня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я