У лісах Колумбії військові продовжують пошук зниклих дітей

32

Брати та сестра розбилися 1 травня на гвинтовому літаку у департаменті Какета.

 

У лісах Колумбії військові продовжують пошук зниклих дітей

Приблизно через 4 тижні після аварії невеликого літака в тропічних лісах Колумбії, військові використовують нову стратегію для пошуку 4-х зниклих дітей. За допомогою візуальних та акустичних об’єктів, розміщених у стратегічних точках, брати та сестри віком 13, 9, 4 та 1 роки мають знайти дорогу до пошукових груп, оголосили збройні сили у понеділок (за місцевим часом). Крім іншого, будуть використані прожектори та гучномовці для передачі голосу бабусі мовою її корінного населення.

Брати та сестра розбилися 1 травня на гвинтовому літаку Cessna 206 у департаменті Какета. Внаслідок аварії загинули їхня мати, пілот і вождь корінного народу. 18 травня солдати, які шукали дітей, виявили імпровізований притулок з листя та гілок, а також наполовину з’їдені фрукти.

Нові пристрої, які працюють від електрогенераторів, працюватимуть і вдень, і вночі, їх можна побачити та почути на відстані понад 500 метрів.

Пошукова операція «Надія»

Пошукова операція, що отримала назву «Операція «Надія», нещодавно була активізована за допомогою супутникових знімків та нового персоналу. За останні кілька днів було знайдено кілька можливих зачіпок, які ведуть дітей. Поруч із місцем аварії було знайдено такі предмети, як тенісні туфлі, підгузки, чохол від мобільного телефону та кришка від соскової чашки.

«Ми вважаємо, що підійшли до них на відстань від 200 до 300 метрів», – цитує колумбійська газета El Tiempo Педро Арнульфо Санчеса Суареса, головнокомандувача спеціальними операціями збройних сил. Проте, за даними «El Tiempo», джунглі між Какетою та Гуавьяре настільки густі, що «ви не можете бачити далі 20 метрів, а сонячне проміння ледь видно крізь дерева».

Читайте також:  Матері та дружини російських військових вимагають зустрічі з Путіним

Діти належать до корінного населення і, за повідомленнями ЗМІ, разом із матір’ю прямували до столиці Боготи, куди їхній батько втік після постійних загроз з боку збройних угруповань. Їхнє знання регіону, можливо, допомогло їм вижити після краху в джунглях.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я