Бербок зустрілася із учасниками Спеціальної Олімпіади

20

Політиків закликають краще враховувати потреби інвалідів під час просування спорту.

 

Бербок зустрілася із учасниками Спеціальної Олімпіади

Міністр закордонних справ Анналена Бербок («Зелені») наголосила на важливості Всесвітніх ігор для людей з розумовими та множинними порушеннями на зустрічі з бранденбурзькими спортсменами – учасниками Спеціальної Олімпіади. «Ми усі виграємо від Спеціальної Олімпіади. Тут живе та розвивається соціальна згуртованість», – сказав 42-річний спортсмен у вівторок у Бранденбурзі-ан-дер-Хавелі.

Бербок була присутня на заході як член Бундестагу Бранденбурга. Вона сказала, що політиків закликають краще враховувати особливі потреби інвалідів під час просування спорту.

Бербок з нетерпінням чекає на Ігри. «Я схвильована разом із усіма. Я триматиму пальці схрещеними за кожного з них і бажаю їм досягти своєї мети», – сказала політик. Вона додала, що Бранденбург може пишатися учасниками як чоловіками, так і жінками. «Я випробувала, скільки душі та серця вкладають у свою участь тренери, наставники, сім’я та друзі. Мене це дуже зворушило», – сказала вона.

На зустрічі були присутні близько 20 учасників. Бербок також передала запрошення: “Я запросила всіх до Бундестагу після Спеціальних Олімпійських ігор, щоб дізнатися, як пройшли для них Світові ігри”.

У Берліні з 17 по 25 червня вперше в Німеччині пройдуть Всесвітні ігри для людей з розумовими та множинними порушеннями. Всесвітні ігри, в яких візьмуть участь близько 7 тисяч осіб зі 194 країн у 26 видах спорту, стануть найбільшим мультиспортивним заходом у Німеччині з часів Олімпійських ігор 1972 року.

Читайте також:  "Чому ви не приїхали до Німеччини?"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :