Бербок зустрілася із учасниками Спеціальної Олімпіади

29

Політиків закликають краще враховувати потреби інвалідів під час просування спорту.

Міністр закордонних справ Анналена Бербок («Зелені») наголосила на важливості Всесвітніх ігор для людей з розумовими та множинними порушеннями на зустрічі з бранденбурзькими спортсменами – учасниками Спеціальної Олімпіади. «Ми усі виграємо від Спеціальної Олімпіади. Тут живе та розвивається соціальна згуртованість», – сказав 42-річний спортсмен у вівторок у Бранденбурзі-ан-дер-Хавелі.

Бербок була присутня на заході як член Бундестагу Бранденбурга. Вона сказала, що політиків закликають краще враховувати особливі потреби інвалідів під час просування спорту.

Бербок з нетерпінням чекає на Ігри. «Я схвильована разом із усіма. Я триматиму пальці схрещеними за кожного з них і бажаю їм досягти своєї мети», – сказала політик. Вона додала, що Бранденбург може пишатися учасниками як чоловіками, так і жінками. «Я випробувала, скільки душі та серця вкладають у свою участь тренери, наставники, сім’я та друзі. Мене це дуже зворушило», – сказала вона.

На зустрічі були присутні близько 20 учасників. Бербок також передала запрошення: “Я запросила всіх до Бундестагу після Спеціальних Олімпійських ігор, щоб дізнатися, як пройшли для них Світові ігри“.

У Берліні з 17 по 25 червня вперше в Німеччині пройдуть Всесвітні ігри для людей з розумовими та множинними порушеннями. Всесвітні ігри, в яких візьмуть участь близько 7 тисяч осіб зі 194 країн у 26 видах спорту, стануть найбільшим мультиспортивним заходом у Німеччині з часів Олімпійських ігор 1972 року.

Читайте також:  Екоактивісти блокують доступ RWE до села Лютцерат

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я