За кілька днів ЗСУ звільнили від російської окупації понад 1000 км² території

16
Валерій Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив у телеграм-каналі про звільнення від російської окупації значних територій.

«Понад 1000 км² звільнено від окупанта в останні кілька днів. Нам дуже тяжко, але ми рухаємося вперед. Вдячні співгромадянам, які допомагають і чекають на нас», – зазначив Валерій Залужний.

Він не уточнює, які території мають на увазі: лише Харківська область, де ЗСУ наступають з 6 вересня, або Херсонщина, де наступальна операція триває з кінця серпня.

Нагадаємо, 6 вересня Збройні сили України несподівано перейшли в наступ у районі Балаклії на Харківщині, прорвали російську оборону та почали стрімко просуватися вперед, погрожуючи відрізати Ізюмське угруповання РФ.

Учора президент Володимир Зеленський офіційно підтвердив звільнення Балаклії – міста із майже 30-тисячним населенням. Загалом за час наступу на Харківщині було звільнено понад 20 населених пунктів. У Генштабі ЗСУ увечері 8 вересня заявляли, що на Харківському напрямку відвойовано територію майже 700 км².

Аналітики американського Інституту вивчення війни прогнозують, що протягом найближчих 72 годин українські військові займуть Куп’янськ – основний транспортний вузол, через який іде постачання російського угрупування в районі Ізюму, що на Харківщині.

Читайте також:  Війна в Україні: інцидент на кордоні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я