Якими ростуть діти Джорджа та Амаль Клуні: говорять трьома мовами і люблять розіграші

22

Довгий час Джордж Клуні був завидним голлівудським холостяком. Крім того, вважав себе прихильником руху чайлдфрі. Тобто актор свідомо не хотів мати дітей. Все змінилося, коли Джордж зустрів свою нинішню обраницю юриста Амаль Аламуддін. Він не лише попрощався з холостяцьким життям, а й змінив свою позицію щодо дітей. І не дарма, адже спадкоємцями вже можна пишатися. Діти Джорджа Клуні та Амаль Аламуддін, 5-річні Олександр та Елла, ростуть дуже талановитими і в деяких моментах вони вже переплюнули дорослих.

Діти Джорджа Клуні та Амаль Аламуддін: у чому хлопці встигли проявити себе

Нагадаємо, що шлюб із Амаль Аламуддін для Джорджа Клуні не перший. У 80-х він уже був одружений. Але у шлюбі з актрисою Талією Болсам у Клуні так і не з’явилися діти. Втім, Джордж цього й не хотів. Він вічно жартував на запитання журналістів про дітей і говорив, що не мати дітей для нього на кращетому що у Джорджа немає генів, які варто було б копіювати.

Після розставання з Талією Джордж надовго записався до холостяків. У актора було цілих 20 років, щоби все переосмислити. І він це справді зробив. Адже 2013-го, коли у житті Джорджа з’явилася Амаль Аламуддін, він уже був не проти стати сімейною людиною і няньчитися з дітьми. Нарешті Джордж зустрів ту саму жінку, з якою йому хотілося б не просто разом прокидатися вранці, а навіть міняти підгузки малюкам.

Так, у 2017 році у подружжя і з’явилися двійнята Олександр та Елла. А Джордж Клуні з брутального мачо перетворився на ласкавого та дбайливого татачка. Джордж і Амаль із батьків, які всіляко оберігають дітей від публічності. Розглянути дітей Клуні практично нереально, натомість іноді актор про них розповідає.

Читайте також:  Король Чарльз особисто прибув поспілкуватися з українськими військовими на полігони у Великій Британії

Елла та Олександр у свої п’ять у деяких моментах перевершили дорослих. Наприклад, у вивченні мов. Зараз хлопці розмовляють трьома мовами. В одному з інтерв’ю Джордж підкреслив це, додавши, що сам він досі працює над своєю англійською. Сина та дочка Клуні вважає неймовірно талановитими, але насильно вони з Амаль не роблять із дітей геніїв. Елла та Олександр самі обирають собі заняття до душі, а Джордж зазначає, що в майбутньому дасть дітям повну свободу у виборі професії.

«Вони можуть робити все, що захочуть. Я впевнений, що вони вже зараз трохи розумніші за мене, тому багато чого зможуть домогтися»— каже Джордж Клуні про своїх дітей.

Джордж і Амаль не відбирають у сина та доньки дитинство

Батьки не намагаються виховати з Елли та Олександра слухняних роботів. Вони за те, щоб діти встигли відчути всю красу свого юного віку. У сім’ї Клуні люблять розіграші. Так, коли дітям було лише три роки, вони вже навчилися разом із татом влаштовувати свій коронний трюк.

Для розіграшу потрібні були памперси, шоколадна паста та перехожі, які і не підозрюють, що стали героями сімейного перформансу Клуні Паста намазувалась на підгузник, і діти із задоволенням трясли їм перед перехожими. А коли ті зупинялися, щоб подивитися, що буде далі і що зробить батько, діти починали облизувати коричневу шоколадну пасту з підгузки. Перехожі були шоковані, а Джордж з дітьми веселився як міг.

Діти – це натхнення для актора. Джордж не тільки виховує дітей, а й сам багато в чому вчиться. І це чудово. Впевнені, з таким підходом до дітей у Джорджа та Амаль виростуть розумні та впевнені у собі спадкоємці, які мають свою думку.

Читайте також:  Чому публіка потішається над різдвяною листівкою Меган Маркл

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я