Чому Кайлі Дженнер завжди мріяла стати молодою мамою (і мрію здійснила)

72

Хтось може сказати, що бути молодою мамою – непроста справа. Ти маєш знайти той заповітний баланс між материнством, кар’єрою та радощами молодості. Але є жінки, які справляються з цим складним завданням. Наприклад, Кайлі Дженнер у ролі мами, моделі та бізнес-вумен. Будучи мамою двох дітей віком 25 років. Вона веде свій багатомільйонний бізнес, а її обличчя з’являється на обкладинках відомих журналів. Однак питання, як їй вдається успішно справлятися з усіма (причому такими різними) сферами свого життя, досі не дає багатьом спокою.

Кайлі Дженнер завжди хотіла бути молодою мамою

Наразі у 25-річної Кайлі Дженнер двоє дітей. А перша дитина у знаменитості з’явилася, коли їй було лише 20. І, незважаючи на різну реакцію людей, зірка зізналася, що це саме те, чого вона хотіла. Дженнер планувала стати молодою мамою, вона хотіла цього, навіть мріяла про материнство. Причому це була не довгострокова мрія, яку модель хотіла втілити колись через багато років.

«Бути молодою мамою просто означає, що ми зустрілися трохи раніше, і я любитиму тебе трохи довше»— так підписала Кайлі Дженнер свою посаду в соцмережах, присвячену її дочці.

Батько Кайлі також поділився, що його молода дочка справді дуже хотіла рано створити сім’ю. На щастя, тепер вона має всі необхідні умови, щоб піклуватися про своїх дітей.

Кайлі Дженнер у ролі мами: материнство – дивовижний досвід.

Молода мати Кайлі в інтерв’ю своїй сестрі Кім Кардаш’ян зізналася, що хоча для деяких жінок ранні етапи материнства — це випробування, для неї цей період був набагато веселішим. Звичайно, певних проблем, на кшталт безсонних ночей та перепадів настрою, не уникнути, але загальний досвід материнства все ж таки приніс Кайлі Дженнер більше радості, ніж випробувань.

Читайте також:  Білл Гейтс вперше стане дідусем. Старша дочка показала фото із животом

Після народження першої дочки Стормі зірка поділилася, що думає про неї, де б вона не була. Також Кайлі додала, що в неї в той період з’явилося бажання завжди брати із собою дочку і ніколи її не кидати. Тепер, коли Стормі постаршала, її мама частіше бере її з собою на публічні заходи, щоб вони могли більше часу побути разом.

Кайлі планує жити звичайним життям, далеким від публічності

Враховуючи свою кар’єру в реаліті-шоу в зовсім юному віці (Кайлі було 9), Дженнер поділилася, що хотіла б виховувати своїх дітей далеко від спалахів камер. Раніше зірка планувала зберегти своє сімейне життя в таємниці та жити за містом зі своїми дітьми. Але це зробити досить складно, адже популярність Кайлі останніми роками лише зросла. Як би там не було, Дженнер все ще з нетерпінням чекає на можливість жити звичайним життям зі своєю родиною. Уяви, модель навіть хотіла б мати ферму з курями.

Також Кайлі Дженнер поділилася, що раніше вона почувала себе невпевнено, тому вирішила пройти деякі косметичні процедури, щоб упоратися з комплексами. Проте, ставши мамою, вона змінила думку про це. В одному зі своїх інтерв’ю Кайлі зізналася, що їй не подобалися навіть її вуха, але тепер у неї інша думка щодо своєї зовнішності. Материнство змінило погляди моделі на багато речей. Свої нові переконання вона хоче передати дочки. Дженнер намагається більше любити себе і бути прикладом упевненої в собі жінки для Стормі.

Незважаючи на всі радощі, після пологів Кайлі почувала себе неважливо

Так, Кайлі описує материнство яскравими позитивними фарбами. Але не можна все ділити лише на чорне та біле. Тож і у Дженнер були свої негативні моменти після того, як вона стала мамою. Після народження другої дитини, сина, якого назвали Ер Вебстер, Кайлі поділилася з публікою тим, що цей післяпологовий досвід був набагато важчим, ніж той, який у неї був із дочкою. Зірка зізналася: «Це непросто розумово, фізично, духовно. Це просто безумство».

Модель пояснила, що у всіх мам цей досвід різний. Є жінки, які легко переносять та сприймають народження дитини. Вони, до речі, можуть надавати згодом тиск на інших. Цією заявою Кайлі Дженнер підтримала інших мам, які зіштовхнулися із післяпологовими проблемами. Але, незважаючи на всі ці труднощі, Дженнер зараз почувається набагато краще.

Читайте також:  Забороняє соцмережі та телевізор. Як строга мама Джулія Робертс виховує своїх дітей

Модель хоче, щоб її сім’я стала ще більшою.

У 2020 році у своєму Інстаграмі Кайлі Дженнер заявила, що хоче 7 дітей, але не зараз. Зірка згодна з тим, що вагітність справа серйозна, і вона поки не готова брати на себе таку велику відповідальність. Але, як бачимо, Кайлі впевнено рухається до мрії, маючи двох дітей у 25 років.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я