Брюсу Віллісу погіршало: у зірки діагностували деменцію

188

Коли Брюс Вілліс почав регулярно зніматися в низькобюджетних фільмах, шанувальники зірки не на жарт здивувалися. Втім, незабаром у пресу просочилася інформація про те, що коханий усіма «міцний горішок» серйозно хворий. Пізніше актор припинив зніматись і навіть виходити з дому. Подейкували, хвороба Брюса Вілліса прогресувала всупереч усім зусиллям медиків. Але лише зараз, у лютому 2023 року, Емма Хемінг-Вілліс, дружина легенди, повідомила: її чоловікові нарешті поставили чіткий діагноз!

Хвороба Брюса Вілліса: як протікає, що відомо

Сутінкові роки

26 березня 2022 року на антипремії «Золота малина» з’явилася спеціальна номінація «Найгірший фільм із Брюсом Віллісом 2021 року». Так шанувальники артиста відреагували на потік малобюджетних стрічок, де чомусь знімалася легенда. Але вже 30 березня організатори премії відкликали номінацію та вибачилися перед родиною Вілліса.

Справа в тому, що 30 березня «міцний горішок» офіційно оголосив про завершення кар’єри. А заразом побічно визнав: чутки про хворобу, що вразила його, правдиві. Фанати з жахом зрозуміли, що їхній кумир останніми роками погоджувався на кожну запропоновану йому роль у спробах заробити для сім’ї та дітей зайву копійку.

Домашнє ув’язнення

З весни 2022 року знаменитого актора не бачив ніхто крім дружини, спадкоємців та найкращих друзів. Шанувальники намагалися зрозуміти, що саме сталося з «міцним горішком». Судячи з здогадів журналістів, хвороба Брюса Вілліса була якоюсь формою деменції. Тому, на жаль, надії на швидке одужання не було з самого початку…

Періодично у світ виходили родичі артиста, розповідаючи публіці про самопочуття легенди. За їх словами, лікарі попередньо діагностували у Вілліса афазію. Втім, навіть найкращим спеціалістам потрібно було чимало часу для встановлення точного діагнозу. Процес добряче затягнувся.

Читайте також:  Чому Шерон Стоун більше не ходить на побачення і воліє проводити час із дітьми

Відверте визнання

Лише днями, в середині лютого 2023 року, дружина Брюса Емма Хемінг-Вілліс отримала остаточні відомості. За словами другої дружини актора у її коханого діагностували лобно-скроневу деменцію. Хвороба Брюса Вілліса виявилася дуже серйозною, адже проблеми зі спілкуванням були лише одним з безлічі симптомів мерзенної хвороби!

Жінка подякувала численним фанатам чоловіка за віру в Брюса і постійну підтримку сім’ї актора. Емма Хемінг-Вілліс відзначила: «Дякую всім вам за вашу доброту. Знаємо, що ви любите Брюса так само сильно, як ми. Ваше співчуття, розуміння та повага допомагає Брюсу жити якомога повноціннішим життям.».

На жаль, поки способів упоратися з цією хворобою не існує. Але сім’я актора зобов’язується підтримувати увагу громадськості, сфокусованим на проблемі. «Брюс вірив, що його голос почують, що допоможуть не тільки йому, а й взагалі всім, хто страждає від цієї хвороби. Будь-яка увага ЗМІ допоможе!Ну а поки Емма Хемінг-Вілліс, Демі Мур і діти Брюса раді хоча б тому, що знають чіткий діагноз хвороби, що вразила «міцного горішка».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я