Ненсі Фезер звинуватили в лицемірстві

16

Причина – висловлювання про кліматичних активістів.

Ненсі Фезер звинуватили у лицемірстві.

Ненсі Фезер звинуватили в лицемірстві через розгін екоактивістів з руху «Останнє покоління». Вона підтримала дії поліції.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер написала, що виступає за покарання радикальних поборників кліматичної політики. Правоохоронці, нагадаємо, розігнали демонстрацію «Останнього покоління» та заарештували кількох його членів.

Ненсі Фезер звинуватили в лицемірстві: причини

Все через трагічний випадок із перекриттям автобану: у пробку потрапила спецмашина. Вона їхала звільняти велосипедистку, яка потрапила під цементовоз. В результаті остання померла.

«Блокування транспортних артерій ставить під загрозу життю. Цього тижня ми переконалися в цьому найжахливішим чином. Тому я підтримую поліцію у розгоні протестів», – написала Фезер у Twitter.

На її думку, протест більше не може вважатися законним, якщо його учасники вчиняють злочини. В даному випадку, вважає Фезер, активісти поставили себе вище за закон. Таке необхідно припиняти.

Ненсі Фезер звинуватили в лицемірстві: критика

Міністра внутрішніх справ негайно почали критикувати праворуч. Член “Альтернативи для Німеччини” Мартін Райхард назвав Фазер “левацькою брехнею”. Вона особисто, міністерство під її керівництвом та СДПН більше місяця «заперечували небезпеку кліматичних екстремістів». Зараз, коли хтось загинув, вона раптом почала підтримувати поліцію.

Навіть сильніше від нього дісталося президентові Німеччини Франку Вальтеру — Штайнмаєру. «Старий комуніст Штайнмаєр висловив стурбованість, що дії „Останнього покоління“ завдадуть шкоди руху захисту клімату. У цьому висловлюванні — вся зневага марксистів до людства. У душі всі вони залишилися охоронцями ГУЛАГу», – написав Райхард.

Читайте також:  Хіросіма пам'ятає американську атомну бомбу

Представники «Останнього покоління» (Letzte Generation) визнали, що нещасний випадок із велосипедисткою багато в чому стався через них. Однак, від своєї боротьби вони не відмовляються.

Однією з вимог кліматичних активістів є обмеження швидкості руху машин. Це допомогло б значно знизити викиди шкідливих речовин від наземного транспорту.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я