Чарльз успадкує корону з «проклятим» алмазом, який приносить нещастя всім чоловікам

17

Після відходу Єлизавети II багато що в королівській родині змінилося. Новим монархом став її старший син Чарльз. Тепер його називають Карлом ІІІ. Разом із престолом новий король отримав і деякі знакові речі. Так, Чарльз успадкує «кляту» корону з алмазом «Кохінур», історія якого почалася багато століть тому. Вважається, що корона із цим алмазом приносить усім чоловікам нещастя. Детальніше про цю річ розповімо далі у статті.

Чарльз успадкує прокляту корону

Звичайно, не всі вірять, що символ влади, який успадкує Чарльз, такий страшний, як розповідають. Але жахливих історій про корону вистачає. Вважається що прокляття лежить не на самій короні, а на алмазі, що її прикрашає. Його називають «Кохінур». І історію каменю можна простежити від 1300 року.

Ходять легенди, що саме цей алмаз приносить біди всім його власникам чоловічої статі. Цікаво, що жінок це «прокляття» не стосується. Сама корона має не таку довгу історію, як дорогоцінний камінь на ній. Раніше корона належала Єлизаветі Боуз-Лайон, королеві-матері. Створили цей символ влади у 1937 році, коли коронували чоловіка Єлизавети Георга VI. І знадобилося ж творцям корони використовувати її прикраси так званий проклятий камінь… Корону з «Кохінуром» пізніше одягала на коронацію і Єлизавета II.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Аліна Гарєєва (@alina__gareeva__)

«Кохінур»

Існує індійське пророцтво, яке свідчить, що володар алмазу «Кохінур» може стати володарем усього світу. Однак щастя при цьому він не знайде, а, навпаки, пізнає всі прикрощіякі тільки можливо. У пророцтві також сказано, що прокляття можна протистояти. Але зробити це може лише бог чи жінка, яка заволодіє алмазом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Aditya Singh (@official_aditya_singh_saroha)

Алмаз занапастив багато сильних правителів. Так було в XVII столітті камінь належав правителю Шах-Джахану. Проте невдовзі власний син виступив проти батька та запеклих Шах-Джахана за ґрати. Через сотню років сумна доля чекала і на іншого власника каменю — іранського правителя Надір-шаха. З ним розправилися його офіцери. Алмаз вирушив шукати нового власника, якому також приніс багато страждань. Один індійський правитель, якому «Кохінур» потрапив до рук, знав про страшну репутацію каменю. Тому спробував знищити коштовність. В результаті чоловік різко захворів і раптово помер.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Abhinav B. Singh (@abhinav.bee)

До рук британців камінь потрапив у середині ХІХ століття. Тоді майстри й почали вставляти алмаз у корони. Проте чоловіки, знаючи історію каменю, відмовлялися носити корону з «Кохінуром». Робили це виключно жінки.

Читайте також:  Захищав Меган. Принц Гаррі розповів, як побився з Вільямом

Чи стане Чарльз носити корону з «Кохінуром»

Зараз «клятий» камінь знаходиться в короні королеви-матері Єлизавети Боуз-Лайон, яку успадкував Чарльз. Щоправда, носити цю корону він не збирається. Така честь дістанеться королеві-консорту Каміллі.дружина Чарльза.

Цікаво, що навіть сьогодні у цивілізованому світі люди продовжують баталії за «Кохінур». Так, кілька років тому пакистанський адвокат намагався через суд заволодіти алмазом. Нічого не вийшло. Так само займалася група людей з Індії. Там вважають, що британці заволоділи «Кохінуром» незаконно і тепер мають повернути камінь справжнім його власникам.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я