Як зробити так, щоб окуляри не запітніли у холодну погоду?

87

Люди з поганим зором мають один невід’ємний аксесуар, без якого з дому не вийти — це окуляри. Просунутим користувачам лайфхаки давно відомі, а ось тим, для кого ця зима – перша в окулярах, наші поради точно знадобляться.

Щоб розуміти, як взимку ходити в окулярах, дуже важливо знати засоби, які запобігають запотіванню лінз на вулиці та в приміщеннях.

Подолати цей неприємний ефект допоможуть звичайні підручні засоби, які є в кожному будинку.

  • Рідке мило чи шампунь. За допомогою ватного диска треба ретельно обробити лінзи, потім їх просушити та витерти ганчіркою.
  • Шматок простого твердого мила. Натерти лінзи з обох (внутрішньої та зовнішньої) сторін. Після цього добре протерти окуляри серветкою або ганчіркою. Плівка, що утворилася, ефективно перешкоджатиме запотіванню окулярів.
  • Гліцерин. Також можна нанести на лінзи трохи гліцерину, який продається у будь-якій аптеці. Гліцерин треба просочити ганчірку з м’якої тканини і рівномірно його нанести на обидві поверхні лінз і просушити. Потім відполірувати скло сухою серветкою.

У продажу є безліч спеціальних засобів у вигляді спрею або серветок, які також допомагають боротися із запітнінням лінз. При цьому їх можна завжди носити з собою і дуже зручно застосовувати для обробки поверхні скла.

Важливо знати, що не рекомендується протирати лінзи окулярів частинами будь-якого одягу. Справа в тому, що тканина може виявитися грубою і подряпати лінзи.

.

Читайте також:  Збережіть інструкцію: як розпушити пуховик після прання в домашніх умовах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я