Дедалі більше випадків нападу з політичних мотивів

16

У 2021 та 2022 роках почастішали випадки нападу з політичним мотивом – найбільша частка припадає на правий спектр.

 

Дедалі більше випадків нападу з політичних мотивів

За попередніми підрахунками, минулого року поліцейські органи Федерації та земель зареєстрували значно більше випадків нападів із політичним підґрунтям, ніж роком раніше. Це показано у списку федерального уряду на 2021 та 2022 роки.

Відповідно до цього, у 2021 році по всій країні було зареєстровано 1890 злочинів із завданням тілесних ушкоджень у сфері політично мотивованих насильницьких злочинів; через рік – 2118 випадків. Проте у своїй відповіді на питання парламентської групи AfD у Бундестазі федеральний уряд зазначає, що цифри у справах на 2022 рік поки що попередні, оскільки до публікації статистики можливі наступні звіти та зміни.

“Так звана “боротьба з правими” сприймається урядом дуже серйозно”, – прокоментував цифри депутат від AfD Стефан Бранднер. З іншого боку, іншим формам насильницького екстремізму не приділяється достатньо уваги.

Понад 1000 політично мотивованих актів насильства з боку правого спектру

Згідно з попередніми даними, наданими федеральним урядом, понад 1000 із майже 3600 політично мотивованих актів насильства, скоєних минулого року, були приписані злочинцям із правого спектру. Трохи більш ніж у 700 випадках поліція передбачає ліве ідеологічне підґрунтя.

Близько 300 актів насильства було віднесено до галузі «чужої ідеології». До цієї категорії входять, наприклад, дії, пов’язані з внутрішніми турецькими конфліктами. Менш ніж у 50 випадках мотивом передбачається релігійна ідеологія – зазвичай ісламістські настрої. Згідно з цими даними, майже 1500 політично мотивованих насильницьких злочинів не можуть бути чітко віднесені до однієї з цих категорій.

У цифрах за політично мотивованими злочинами справи призначаються вже на початку розгляду, це так звана вхідна статистика.

Читайте також:  Берлінський Сенат звинуватили у хибних обіцянках

Читайте також:

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :