Лідер фракції Союзу закликає до проведення саміту із Шольцем з питань біженців

16

Землі та муніципалітети скаржаться на розміщення біженців та почуваються перевантаженими. Все голосніше звучить вимога провести дебати про обмеження міграції для отримання притулку.

 

Лідер фракції Союзу закликає до проведення саміту із Шольцем з питань біженців

У зв’язку зі зростаючими проблемами з розміщенням біженців глава парламентської групи ХДС/ХСС закликав до проведення саміту між канцлером Олафом Шольцем (СДПН) та федеральними землями.

Парламентський секретар ХДС/ХСС у Бундестазі Торстен Фрай (ХДС) заявив газеті «Tagesspiegel am Sonntag», що там має обговорюватися «обмеження міграції біженців та рішення щодо розподілу, догляду та розміщення». «Однак на такому саміті не може йтися лише про розподіл витрат на прийом та розміщення. Ми повинні нарешті поговорити про ефективні заходи щодо обмеження міграції з метою отримання притулку», – сказав він.

Раніше міністр-президент землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС) та інші представники земель та муніципалітетів попереджали про навантаження, викликане зростанням числа біженців. Як повідомляє «Welt am Sonntag», Вюст у листі федеральному міністру внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) зажадав, щоб обіцяні кошти від федерального уряду нарешті надійшли, і що потрібна додаткова допомога.

Минулого року за притулком у Німеччині звернулося більше людей, ніж будь-коли з 2016 року. Згідно з щорічною статистикою Федерального відомства у справах міграції та біженців, майже 218 000 осіб вперше звернулися за захистом у Німеччині. Це майже на 47% більше, ніж у 2021 р. Близько мільйона військових біженців з України, які торік знайшли притулок у Німеччині, не мали просити притулку. Вони отримують негайний тимчасовий захист на підставі директиви ЄС.

Читайте також:

.

Читайте також:  Можливі триваліші терміни експлуатації атомних електростанцій

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я