Як розпізнати псування і позбутися негативного енергетичного впливу

89

Псування і пристріт становлять велику небезпеку. Особливо небезпечними вони в тих випадках, коли їх не виходить заздалегідь діагностувати. У зв’язку з цим експерти вирішили розповісти, як можна швидко зрозуміти, що ви опинилися під негативним впливом ворога.

Як розпізнати псування

Дуже часто люди помилково приймають звичайні проблеми та негаразди за псування або, навпаки, думають, що з ними все гаразд, коли насправді всі ознаки псування в наявності, пише DailyHoro.

Для початку варто ознайомитися з тими ознаками, які ніяк не пов’язані зі здоров’ям та внутрішніми відчуттями. Якщо у вас вдома була малознайома людина або заздрісний друг/подруга, після чого у вас зник якийсь особистий не цінний предмет, це привід серйозно замислитися. Велика ймовірність того, що людина вкрала предмет, щоб накласти на вас прокляття, пристріт або псування, адже в основному для цього потрібні саме особисті предмети, бо вони містять енергетику людини. Такі предмети можуть використовуватись для створення ляльки-вуду. Для неї підійдуть волосся, тому намагайтеся зробити так, щоб гості не мали доступу до вашого волосся. Забирайте подалі гребінця, якщо чекаєте не найприємніших гостей.

Друга ознака протилежна першому. Зверніть увагу на появу незнайомих та дивних предметів будинку. Абсолютно завжди небезпечні предмети приносяться ворогами у таємниці. Ці предмети називають підкладами. Роль підкладу може виконувати чимало дивних предметів — голка, мішечок із землею, згорток волосся, клубок ниток. Як тільки ви помітили щось подібне, цього потрібно позбутися, але робити це краще правильно. Раніше ми розповідали, як позбавлятися підкладу. Проблема в тому, що його помітити часом буває дуже складно, адже вороги можуть його сховати.

Тепер перейде до ознак, пов’язаних із безпосередньо вашими відчуттями.

Читайте також:  Як упоратися з безсонням, якщо у вас постійний стрес?

Перший і, мабуть, найголовніший – хвороби. Найчастіше порча підриває саме здоров’я людини. Тут треба дивитися на два важливі фактори – тип хвороби та тривалість поганого самопочуття. Буває так, що псування вражає тіло людини, але робить це так, що лікарі не можуть зрозуміти, що трапилося з хворим. Якщо у вас невідома недуга, причини появи якої не можуть пояснити лікарі, це з високою ймовірністю псування. Також часто лікарі не знають, як лікувати захворювання, викликане прокляттям або псуванням, сильним пристрітом. Жодні методи не допомагають.

Також хвороби можуть бути виліковними, але їхній потік просто нескінченним. Як то кажуть, то одне, те інше. Це може тривати місяцями і навіть упродовж кількох років. Якщо ви постійно хворієте або вас щось турбує, спробуйте звернутися за допомогою не тільки до лікарів, але ще й до знахарів, магів, експертів в галузі езотерики.

Ще ознакою псування можуть бути постійні невдачі. Сюди можна віднести невдачі у коханні, проблеми з роботою, втрату грошей. Таких проблем може бути величезна кількість, і вони постійно змінюють один одного.

Якщо псування було накладено з метою нашкодити відносинам, між закоханими з’являються постійні сварки, конфлікти. Якщо не вдається уникнути цього, це може вказувати на псування. Ще у відносинах, на які накладено прокляття чи пристріт, можуть з’являтися спонтанні зради, безпричинна ревнощі і так далі.

Нерідко на псування вказують постійні кошмари, безсоння. Проблеми зі сном – результат пошкодженої енергетики. А ще в людини може зникнути інтерес до життя, можуть з’явитися думки про суїцид, а також зникнути бажання працювати та розвиватися.

Як бути, якщо на вас висить псування

Віруючим людям варто насамперед відвідати храм, сповідатись у гріхах, причаститися. Можна пройти соборування, освятити квартиру чи будинок. Якщо є свята вода. Потрібно почати пити її щодня. Також важливо окропити святою водою весь будинок. Також важливо пам’ятати, що позбавитися проблем допомагають молитви. Сила Господа бездонна і ви можете її відчути. Головне, щоб ваша віра не давала збій.

Читайте також:  Клітковина – це мітла чи губка? Все, що потрібно знати про роль клітковини в харчуванні

Також можна звернутися до фахівців у галузі езотерики. Часом це зробити набагато легше, ніж намагатися справитися самостійно. Головне, щоб ця людина була перевіреною, адже можна нарватися на ошуканців.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я