Перед страйком акторів у США: спроба посередництва

17

У голосуванні взяли участь близько 65 тисяч членів профспілки, 97,9% – за страйк.

 

Перед страйком акторів у США: спроба посередництва

Перед можливим страйком акторів та акторок у США зацікавлені сторони домовилися про спробу посередництва. Профспілка акторів SAG-AFTRA відповіла на пропозицію AMPTP, асоціації теле- та кіностудій, йдеться у прес-релізі. Однак якщо до встановленого терміну – вечора четверга (23.59 у Лос-Анджелесі, 09.00 CEST) – угоди не буде досягнуто, страйк все ж таки буде оголошено.

Актори та актриси вимагають, зокрема, підвищення оплати праці та регулювання використання штучного інтелекту в індустрії.

«Няня» – лідер профспілки

Профспілка SAG-AFTRA, головою якої є актриса Френ Дрешер («Няня»), налічує понад 160 тис. членів, серед яких актори кіно та телебачення, каскадери, тележурналісти та ведучі. Проте страйк торкнеться лише акторів та актрис серіалів та фільмів. Для них вона буде обов’язковою – вони не зможуть працювати перед камерою.

У голосуванні 7 червня взяли участь близько 65 тисяч членів профспілки, 97,9% висловилися за страйк. Свою солідарність із профспілкою публічно висловили такі зірки, як Меріл Стріп, Дженніфер Лоуренс, Бен Стіллер та Педро Паскаль.

Страйк стане важким ударом для індустрії розваг

Страйк стане ще одним важким ударом по індустрії розваг у США, де з 2 травня вже страйкують сценаристи. Обидві творчі індустрії страждають від того, що хоча фільмів і серіалів виробляється все більше, бюджети на них скорочуються, а серіали часто знімаються з меншою кількістю серій у сезоні. Крім того, на відміну від телебачення повторні покази на потокових каналах приносять творчим працівникам нижчі гонорари, які не залежать від кількості глядачів.

Страйк сценаристів вже позначається на глядачах: наприклад, багато нічних шоу вже не можуть виходити в ефір у звичайному режимі. За оцінками американських ЗМІ, у разі подвійного страйку навряд чи вдасться зняти хоч один фільм чи серіал.

Читайте також:  Росія завдає ракетних ударів по столиці України Києву

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я