Як перестати турбуватися і почати спати краще – метод простої медитації

23
сон

Насправді медитація — це просто. За безліччю слів, якими вона описується, ховається проста дія – відключення від реальності та зупинення процесу мислення.

Якщо вам завжди вдається легко і швидко заснути, то вам дійсно пощастило. Повсякденні тривоги, що переповнюють сьогоднішній день, по-перше, позначаються на якості сну. А це, очевидно, негативно відбивається на загальній працездатності та можливості тверезо мислити.

У матеріалі нижче ми розповімо про методи, здатні покращити якість сну — а також запропонуємо 60-хвилинну медитативну музику із заспокійливим співом. Адже головний секрет міцного та глибокого сну – максимальне розслаблення перед відходом у ліжко.

Проста медитація для сну

Насправді медитація — це просто. За безліччю слів, якими вона описується, ховається проста дія – відключення від реальності та зупинення процесу мислення.

Ви безперечно присутні в просторі, чуєте всі навколишні звуки, відчуваєте рух повітря — але просто ні про що не думаєте.

Закрийте очі і уявіть себе у звичному для вас приміщенні — з усіма думками, що турбують, і незавершеними справами. Потім, у своїй уяві, просто відкрийте двері і вийдете назовні – вдихнувши чисте повітря і відчувши те, що думки, що турбують вас, просто залишилися позаду.

Мантра “Шлях до успіху”

Представлене вище відео – 60-хвилинне повторення фрази “Jehi Vidhi Hoi Naath Hit Moraa Karahu So Vegi Daas Main Toraa” (так званої мантри “Шлях до успіху”).

У перекладі з мови Хінді фраза означає такі: “О, Господи, я відданий твій. Я не знаю, як мені вчинити. Направ мене по сприятливому шляху”.

Не обов’язково повторювати слова (чи вірити). Зрештою, ключова мета медитації — звільнення свідомості від будь-яких думок.

Читайте також:  Корисний лайфхак: як легко зробити взуття водонепроникним

Що впливає якість сну?

Сьогодні все частіше вважається, що основною причиною порушення сну у дорослих є повсякденні звички. Зокрема, поганий сон може бути пов’язаний із надмірним вживанням кави, а також із використанням гаджетів перед сном.

Зрештою, надлишок світла в кімнаті та яскравий екран порушує вироблення гормону сну мелатоніну, провокуючи дисбаланс біоритмів і стаючи причиною безсоння. Для повноцінного сну можна стежити за тим, щоб як мінімум за годину перед сном відмовитися від використання екранів, що світяться.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я