Як прибрати живіт – ефективна вправа, яка дійсно працює

164
вага

Щоб усунути живіт, необхідно поступово виробити корисні звички — і позбутися шкідливих. Визначте негативні фактори, які заважають забрати живіт за допомогою чек-листа. Прибравши їх та підключивши регулярні тренування, ви гарантовано отримаєте результат.

Прибрати живіт – одна з ключових цілей спортсменів-початківців. І справа не лише в естетиці — в’ялий живіт є одним із індикаторів ожиріння, яке, своєю чергою, негативно впливає на здоров’я, порушує обмін речовин та погіршує вироблення низки гормонів.

Вправа, щоб усунути живіт

Звичні всім скручування на прес — ефективна вправа, проте для того, щоб скоригувати порушену зайвою вагою поставу та прибрати живіт, їх недостатньо.

Необхідно навчитися відчувати у роботі поперечний м’яз живота. Поперечний м’яз – це тонка м’язово-сухожильна платівка, розтягнута по передній частині корпусу подібно до ременя. Вона знаходиться на нижньому шарі м’язів черевної порожнини.

Фактично поперечний м’яз відповідає за обсяг черевної порожнини, відтягує ребра і допомагає утримувати внутрішні органи. У повсякденному житті вона практично не задіяна — а у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, досить слабка.

Поради з техніки

Якщо ви хочете усунути живіт, необхідно прицільно тренувати поперечний м’яз — наприклад, вправами Кегеля, що зміцнюють тазове дно. У цьому матеріалі ми наводимо одне з них:

  • Ляжте так, щоб поперек був щільно притиснутий до підлоги. Ноги зігніть у колінах.
  • На видиху підкручуйте таз, ніби хочете підібгати хвіст, ведучи лобкову кістку до ребер. Рух відбувається виключно в кульшовому суглобі. Коліна зберігають нерухоме становище протягом усієї вправи.
  • Під час підкручування тазу важливо використовувати дихання животом – тихо вимовляйте довгий звук хаао, щоб підключити діафрагму до виконання вправи.
  • Затримайтеся на 1 секунду, далі зробіть вдих і прийміть вихідне положення. Вимкніть сильний прогин у попереку.
  • Виконуйте три підходи по 5-10 разів. Відпочивайте між підходами 1-2 хвилини.
Читайте також:  Що робити, щоб схуднути? Основи раціонального харчування - без контролю калорій

Як прибрати живіт?

Усунути живіт цілком реально — але для досягнення результату необхідно адекватно підійти до цього процесу.

Зрештою, мало хто скаже, що він запустив себе і відростив живіт. Ми починаємо шукати причини у вікових змінах, генетичної схильності до набору ваги, незручного графіку роботи та відсутності часу на спорт.

Справді, ці нюанси можуть завадити вам усунути живіт — але, з іншого боку, це лише виправдання. Кожен із цих факторів можна скоригувати.

Для цього потрібно дотримуватись елементарних правил. У тому числі, стежити за звичками, навчитися правильної техніки вправ на прес, контролювати внутрішню активність — і, що найважливіше, дати собі час для досягнення результату.

Чи можна покращити якість обвислої шкіри?

На жаль, виникнення надмірної кількості обвислої шкіри на животі після швидкого схуднення — здебільшого незворотний процес.

Не існує простих методів вирішення цієї проблеми — і саме тому худнути треба повільно та поступово.

Як швидко можна худнути?

Відповідно до низки наукових рекомендацій, безпечною цифрою зниження ваги є 3-4 кг на місяць.

Бажання схуднути швидше і позбутися десятків кг зайвої ваги за пару тижнів загрожує безліччю ризиків для здоров’я – починаючи з вищезгаданої обвислої шкіри, закінчуючи уповільненням метаболізму (тіло перемикається в режим заощадження енергії).

Таким чином, необхідно пам’ятати про те, що важливо не саме схуднення – а те, чи зможете ви підтримати стабільну вагу (і плоский живіт) у майбутньому.

Як прибрати живіт – чек-лист

Підсумовуємо найважливіші компоненти повсякденного способу життя, які пов’язують із набором зайвої ваги.

Якщо ви хочете забрати живіт, крім виконання вправ, зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Неправильне харчування. Боротьба із животом починається на кухні. Однак забудьте про різкі дієти для схуднення – насамперед, відмовтеся від рафінованих продуктів харчування (будь-які комбінації цукру та пшеничного борошна). Рафінована їжа є висококалорійною, але при цьому не завжди формує стабільне насичення, що призводить до переїдання.
  2. Малорухливий спосіб життя. Сидячий спосіб життя не тільки перешкоджає витрачанню калорій — а й порушує поставу, призводячи до розтягнутих м’язів преса, від чого живіт поступово поступово починає вивалюватися вперед. Мало просто записатися на тренування 2-3 рази на тиждень. Гуляйте з собакою довше на 15 хвилин, витрачайте більше часу на ігри з дітьми на вулиці, виходьте з автобуса раніше на одну зупинку, ставте машину біля сусіднього будинку.
  3. Адекватне очікування результатів. Якщо ви хочете прибрати живіт без шкоди для здоров’я, запасіться терпінням. Організм людини влаштований так, що для схуднення потрібний час. Ваше бажання швидко схуднути не змінить метаболічних процесів тіла. Організм людини не здатний спалювати кілька кг жиру на тиждень.
  4. Техніка виконання вправ. Винятково правильна техніка виконання вправ на прес дозволить ефективно зміцнити слабкі черевні м’язи.
Читайте також:  Мотивація для схуднення: поради та рекомендації

Недостатньо просто робити скручування – важливо стежити за тим, що вправу задіює саме прес.

Як накачати прес?

Найбільш чесна відповідь на питання про те, як накачати прес (який автор статті дав би собі 16-річному) — почати качати його по 10-15 хвилин щодня протягом 8 тижнів. Нехай це і не те “чарівне 5-хвилинне тренування” – зате це працює раз і назавжди.

Плюс до всього, накачаний прес вимагає серйозного ставлення до харчування та регулярних аеробних тренувань — проте починається все з правильної постави та вміння залучати до роботи різні відділи м’язів корпусу. Саме тому у підлітковому віці накачати прес максимально просто.

Висновок

Щоб усунути живіт, необхідно поступово виробити корисні звички — і позбутися шкідливих. Визначте негативні фактори, які заважають забрати живіт за допомогою чек-листа. Прибравши їх та підключивши регулярні тренування, ви гарантовано отримаєте результат.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я