Як підібрати найбільш підходящу туш для вій: 5 порад

88

Основна функція вій – захищати очі від зовнішніх факторів навколишнього середовища – сонячного світла, вітру, пилу та вологи у повітрі, проте правильно їх підкресливши, можна надати очам чарівного погляду. Як підібрати потрібну туш для вій, радить косметолог Apotheka Beauty Ієва Страуткалне.

“Насамперед слід подивитися і оцінити вії в їхньому природному стані, а саме, без використання будь-яких продуктів. Від того, які вії – короткі або довгі, густі, рідкісні або сильно вигнуті, залежить і те, яка туш підійде. При виборі неподходящего продукту, вії не матимуть бажаного об’єму і довжини.У разі рідкісних вій, варто пам’ятати, що вибір туші, що подовжує, для вій ще більше підкреслить їх рідкість. візуально зливатися і не будуть виразними. При бажанні, щоб вії виглядали довше і густіше, слід вибирати як туш, що подовжує, так і туш для надання обсягу”, – говорить косметолог Apotheka Beauty Ієва Страуткалне.

5 порад для вибору туші для вій

Функція туші для вій

Вибирати потрібно відповідну вій туш – об’ємну, що подовжує, водостійку або з ефектом накладних вій. Перед покупкою туші необхідно вирішити, для яких цілей вона використовуватиметься і які умови можуть вплинути на її стійкість, а саме: чи потрібна туш для повсякденного використання, чи вона потрібна, щоб підкреслити очі у випадках особливої ​​урочистості, або вона призначена для використання в умовах вологого. клімату або під час занять спортом та в інших ситуаціях. Водостійка туш для вій стане в нагоді тим, у кого відразу починають сльозитися очі на вітрі або під дією інших факторів зовнішнього середовища.

Якість та текстура

При покупці туш для вій переконайтеся, що упаковка не пошкоджена, оскільки це може вплинути на термін придатності продукту. При попаданні кисню в продукт, змінюється його консистенція: туш швидше висихає, утворюються дрібні грудочки, що затверділі, які при нанесенні можуть збиватися разом, викликаючи злипання вій, вони також можуть потрапляти в очі і викликати роздратування. Текстура має бути однорідною, кремоподібною, щоб туш легко наносилася на вії. Важливо пам’ятати, що туш потрібно міняти кожні три місяці!

Читайте також:  Названо серйозну причину алергії, нападів астми та інших проблем зі здоров'ям. Хто у групі ризику?

Щіточка для туші

Кожна жінка, яка користується тушшю для вій, перш ніж її купити, має поставити собі питання: Якими я хочу бачити свої вії після використання туші для вій? Досягти результату може допомогти вибір відповідної щіточки:

  • Пряма щіточка – для красиво розділених і рівномірно покритих вій. Більше підходить для нанесення продукту навіть на найменші вії;
  • щіточка із вигином – для ефекту великих та вигнутих вій;
  • густіша щіточка – надасть вій більш виразний ефект;
  • більш довгі та тонкі щіточки – подовжують та поділяють вії.

Що стосується матеріалу щіточки – чи вибрати туш із силіконовою щіточкою чи щіточкою з м’якого еластомірного волокна чи якогось іншого матеріалу – справа смаку.

Запах

Якісна туш для вій повинна не мати запаху або мати солодкуватий запах, залежно від обраних виробником інгредієнтів. Визначено слід уникати використання туші, якщо помітний неприємний, явний або різкий запах, оскільки такі продукти можуть дратувати очі і викликати запалення.

Термін придатності

Як і в інших косметичних продуктів, у туші на упаковці вказано два терміни придатності: термін придатності продукту в закритій упаковці та після її відкриття. Рекомендується вибирати продукт, виготовлений в поточному році, з більш тривалим терміном придатності. Слід пам’ятати, що термін придатності туш для вій після її відкриття – порівняльного недовгий – від трьох до чотирьох місяців, і на нього впливає манера використання. Тривалість використання туші для вій можна продовжити, виймаючи щіточку і вставляючи її назад у тюбик туші обертальними рухами, зменшуючи таким чином надходження кисню у продукті. Якщо під час використання туші щіточку виймати і вставляти назад кілька разів, вона швидше висохне.

Читайте також:  Переваги та недоліки використання сухого шампуню

У косметичці можуть бути кілька видів туші для вій, кожна – для певних потреб. Іноді для отримання бажаного ефекту можна використовувати кілька видів туші одночасно. Якщо використовується кілька туш, важливо не зволікати у нанесенні продуктів, щоб нижній шар не встиг повністю висохнути на віях до нанесення наступного шару.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я