Як модельєр Вів’єн Вествуд підкорила серце молодого студента Андреаса Кронталера

262

«Мені не потрібна жодна пам’ятка. Хочу просто зникнути», – Говорила знаменита Вів’єн Вествуд. Культового модельєра не стало на 82-му році життя. Але пам’ятник вона поставила сама собі своєю творчістю. Вів’єн принесла в моду стиль панк, а також подарувала жінкам можливість носити провокаційні та зручні речі. Бунтарка Вествуд побудувала карколомну кар’єру у світі моди. Але голову їй кружляло ще й кохання. До останніх днів Вів’єн Вествуд та Андреас Кронталер, її чоловік були разом. Їхня історія особлива. Довгий час відносини Вів’єна та Андреаса були таємними, але згодом про них дізнався весь світ.

Вів’єн Вествуд та Андреас Кронталер

Вів’єн Вествуд була жінкою з характером. Вона завжди йшла своєю дорогою і робила те, що вважала за потрібне. І це стосується не лише професійної чи творчої діяльності, а й особистого життя. За відносини з Кронталером Вествуд могли засуджувати (багато хто цим і займалися), але жінку це не зупинило.

Справа в тому, що, коли Вів’єн та Андреас познайомилися у 80-х роках, Вествуд була викладачкою, а Кронталер – студентом. Вів’єн приїхала до Відня викладати в університеті. Вона і не підозрювала, що в одній з аудиторій зустріне свого майбутнього чоловіка, який на 25 років молодший за неї саму.

Ось як Кронталер згадує свою першу зустріч з Вів’єн. «Вона була моїм професором. Я ясно пам’ятаю, як вона увійшла до класу вперше. На ній був комбінезон із ременем на стегнах, а на ногах — дерев’яні черевики, які постукували з кожним кроком. В руках у неї була лупа. Я був підкорений». Вів’єн просто увірвалася у світ Андреаса, і їхня перша зустріч так яскраво відбита в його пам’яті.

Читайте також:  Чому Анджеліна Джолі пішла з посади посланника ООН

Вествуд не боялася громадського засудження, проте спочатку з Андреасом вони були обережними. Їм довго вдавалося всіх дурити, хоч у Відні закохані проводили майже весь вільний час разом. Їх поєднувала загальна пристрасть до моди, але й не лише це. Вествуд розширювала кругозір свого обранця, закохуючи його в історію європейського костюма. А Кронталер ділився з Вів’єн думками щодо сучасної моди.

Парочка разом відвідувала театри та виставки. Вони не хотіли розлучатися ні на хвилину і могли насолоджуватися суспільством один одного добу безперервно. При цьому Вів’єн та Андреас не набридали один одному. «Ми дуже різні, але водночас ми одне велике ціле»– Говорив Кронталер про відносини з Вествуд.

Весілля та спільна справа

У 1992 році Вів’єн Вествуд та Андреас Кронталер одружилися. Вони були нерозлучними до того моменту, поки знаменитої бунтарки не стало. За роки спільного життя подружжя багато встигло. Андреас допомагав Вів’єну розвивати її модну імперію, і вона дуже цінувала його внесок. На честь улюбленого Вествуда навіть змінила назву головної лінії свого бренду. Вона стала називатися Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood.

Вів’єн та Андреас не суперничали, а навпаки підтримували один одного. Робота зближала їх ще більше. Коли у 2018 році закохані святкували 30-ті роковини своїх стосунків, Андреас підніс Вів’єн особливий подарунок. Він присвятив дружині яскраву та відверту колекцію.

Кронталер ділився, що у них з Вів’єн різні характери. Він рвучкий і нетерплячий, а Вів’єн більш зібрана та організована. У них виходило успішно творити разом, тому що Кронталер давав Вествуд те, чого їй не вистачало, і навпаки.

“Я не можу і не хочу жити без неї”, – Говорив раніше Кронталер. На жаль, тепер чоловікові доведеться навчитися це робити – жити без своєї коханої. Спочивай зі світом, легенда модного світу, Дама Британської імперії, панк-діва!

Читайте також:  Дочка Брюса Вілліса і Демі Мур зізналася, що у неї діагностували аутизм

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я