Шайло Джолі-Пітт дістали розбірки батьків

29
Шайло Джолі-Пітт

Як стало відомо, Шайло закликала батьків помиритися. Причиною цьому, за словами інсайдерів, є день народження спадкоємиці Джолі та Пітта. Щоправда, поки що невідомо, чи змінить донька знаменитостей їхні напружені стосунки.

Шайло закликала батьків помиритися

Ні для кого не секрет, що вже 27 травня 2024 року Шайло Джолі-Пітт стане повнолітньою. Цікаво, що на момент скандального польоту з Франції до Лос-Анджелеса дівчинці було всього 10 років. І практично половину її життя батьки судяться як за опіку над дітьми, так і за долю виноробні Miraval. До речі, після свого дня народження спадкоємиця акторів має намір переїхати до батька і його нової пасії.

діти Джолі

Як би там не було, але вічні чвари батьків всерйоз набридли дівчинці. А тому, за повідомленнями інсайдерів, Шайло закликала батьків помиритися з нагоди її повноліття. “Раніше Шайло мовчала про це. Але тепер вона займає певну позицію і каже обом, що їм потрібно розібратися у своїх стосунках і подорослішати“, – заявляють джерела з близького оточення Анджеліни Джолі.

Анджеліна Джолі

Також, як стверджують інсайдери, спадкоємиця знаменитостей настільки втомилася від постійних судових розглядів Анджеліни і Бреда, що буквально вимагає перемир’я. Безумовно, не йдеться про будь-яке кохання. Але, на думку Шайло, актори мають бути щонайменше «ввічливі одне з одним». «Вона благає їх зробити це заради неї».

«Хоче знищити його»

Варто нагадати, що після скандального польоту 2016 року сімейна ідилія виявилася зруйнованою всього за одну мить. Так, Анджеліна Джолі звинуватила чоловіка в домашньому насильстві щодо неї та їхніх дітей. А тому актриса багато років домагалася того, щоб спадкоємці (як рідні, так і прийомні) не мали можливості бачитися з Піттом.

Читайте також:  «Дурний сон». На що перетворилося життя Шакіри після розставання з Піке

Бред Піт

І частково їй це навіть вдалося. Так, наприклад, останнім часом Бред перестав боротися за право опіки. Адже Меддокс, Пакс і Захара вже стали повнолітніми. Однак, що примітно, саме ця трійка не особливо й поспішає відновлювати спілкування з прийомним батьком. Один із них відкрито назвав батька «засранцем світового класу». При цьому всі троє відмовилися від прізвища Пітта.

На думку інсайдерів, чималу роль у цьому зіграла сама Джолі. Адже вона і сьогодні не збирається прощати колишнього чоловіка, старанно готуючись до кожного судового засідання. «Люди кажуть, що Енджі не хоче бачити Бреда щасливим і не зупиниться, поки не знищить його», – запевняють джерела, натякаючи на кар’єру і нові стосунки Пітта. Але чи вдасться Шайло закопати сокиру батьківської війни хоча б на один день? Мабуть, питання риторичне.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я