Чому Дженніфер Еністон з підозрою поставилася до нових відносин Пітта

282

Бред Пітт та Дженніфер Еністон вже давно не разом. Але колишньому подружжю вдалося зберегти теплі стосунки. Їх можна назвати добрими друзями. Але зараз, коли у Бреда з’явилася нова обраниця, спілкування друзів стало натягнутим. Що думає Дженніфер Еністон про нову дівчину Бреда Пітта? Виявляється, актриса не в захваті від Інес де Рамон, яка закружляла голову Пітту.

Дженніфер Еністон про нову дівчину Бреда Пітта

Джен не з тих, хто стане нахабно втручатися у чужі стосунки. Але все ж таки, як кажуть інсайдери, власна думка у актриси щодо нової пасії Бреда є. І воно, до речі, не позитивне.

Інсайдери діляться, що Дженніфер Еністон з підозрою поставилася до нових відносин Бреда Пітта. «У Дженніфер погані передчуття щодо цих його відносин»– Говорять люди з оточення актриси.

Подейкують, що через Інес де Рамон, з якою зараз зустрічається Бред, Дженніфер не може як раніше спілкуватися з Піттом. Інес змусила актрису відступити. Хоча, якщо відносини між колишніми були дружніми, незрозуміло, через що весь сир-бор спалахнув.

Нагадаємо, що Дженніфер Еністон і Бред Пітт одружилися 2000 року. Разом вони пробули п’ять років, але потім у Бреда на зйомках почався роман із Анджеліною Джолі. Бред запевняв пресу, що зустрічатися з Джолі став лише після того, як розлучився з Еністон. Хто знає, як все було насправді.

Після розставання у Пітта та Еністон дружні стосунки налагодилися не відразу. Тільки коли Бред розлучився з Джолі, Дженніфер Еністон почала з ним нормально спілкуватися. Запам’ятовувався момент на врученні премії SAG Awards. Тоді колишні подружжя щиро обійнялося, і це потрапило до об’єктивів фотографів. Бред та Джен стали дуже доброзичливими один до одного. Але чи є шанси товаришувати тепер, коли в гру вступила Інес де Рамон?

Читайте також:  Анджеліна Джолі звинувачує колишнього чоловіка у шахрайстві

Пітт та Еністон відпочивали в одному місті

Нещодавно Бред Пітт відпочивав у Мексиці разом зі своєю новою дівчиною. Цікаво, що в цей же час у тому самому місті знаходилася і Дженніфер Еністон. Якби все було як раніше, то Бред і Джен начебто зустрілися. Але зараз цього не сталося. Ходять чутки, що все через Інес. Вона забороняє Бреду спілкуватися з Еністон.

«Джен також має спільних друзів, близьких колишньому чоловікові Інесу Полу. Звичайно, це вплинуло на її думку. Джен знає, що вона нічого не може сказати, але вона вже думає, що є червоні прапорці., – Кажуть інсайдери. Друзі актриси вважають, що їй краще зовсім не коментувати новий роман Пітта. Тому що так вона зробить гірше тільки собі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я