Чому принц Гаррі та Меган Маркл зібралися зіграти друге весілля через 4 роки

131

Весілля принца Гаррі та Меган Маркл відбулося ще у 2018 році. Але зараз герцоги Сасекські планують «одружитися» вдруге, тепер уже в Америці Невже одного весілля мало, подумає хтось. Однак, як розповів приятель Сассексов, вони мають на це свої причини. Зараз розповімо, звідки у герцогів з’явилася ідея обмінятися присягами ще раз і на якій стадії підготовка до урочистостей.

Друге весілля принца Гаррі та Меган Маркл

Практика влаштовувати весілля через деякий час після розпису не нова. Взяти хоча б Бена Аффлека та Дженніфер Лопес, які розписалися у липні, а наприкінці серпня зіграли пишне весілля. Проте історія Гаррі та Меган зовсім не така. У 2018 році у них було повноцінне весілляЗа якою, до речі, спостерігали мільйони людей по всьому світу.

Чи багато пар можуть похвалитися тим, що їхньому весіллю присвятили окрему сторінку на Вікіпедії? А Гаррі та Меган можуть. Цікаво, навіщо тоді подружжю знадобилося знову грати весілля. Як розповів друг сім’ї Сассексів, для пари це чудова можливість зміцнити свій союз. Останнім часом у житті багато чого змінилося. Взяти хоча б переїзд до Штатів та складання повноважень старших членів королівської родини. Все це подружжя пережило разом, чим ще раз перевірило, наскільки міцні їхні почуття.

Гаррі і Меган переконалися, що з роками їхнє кохання не змарніло. Тому зараз після всього пережитого вони хочуть знову обмінятися любовними клятвами. Можливо, ця подія не стане в прямому розумінні другим весіллям герцогів, але в будь-якому випадку її можна назвати святом кохання Гаррі та Меган.

Як і де пройде торжество

Самі принц Гаррі та Меган Маркл поки не ділилися жодними подробицями щодо свого так званого другого весілля. Проте той самий приятель сім’ї дещо розповів журналістам. За його словами, підготовка до весілля вже розпочалася. Зараз подружжя обирає місце проведення урочистостей і розмірковує, яку саме церемонію вони хочуть.

Читайте також:  Лопес не втрималася і все-таки влаштувала пишне весілля з Аффлеком

Також Гаррі та Меган визначаються зі списком гостей. Очікується, що друге весілля Сассексов стане великим сімейним святом, Який плавно перетече в медовий місяць. Щоправда, шанувальникам до кінця не зрозуміло, кого ж із членів родини герцоги запросять. Адже про їхні натягнуті стосунки як із родичами Меган, так і з родичами Гаррі ходять легенди.

Ідилія у відносинах Гаррі та Меган

Хоч би які чутки про стосунки пари ходили, інсайдер поділився, що зараз у Гаррі і Меган все чудово. «Вони закохані більше, ніж будь-коли, і пишаються всім, що вони пережили разом за останні чотири роки. Обмінятися шлюбними клятвами ще раз — чудовий спосіб наголосити на цьому»– Розповів приятель сім’ї.

Варто також відзначити, що ідея про друге весілля могла прийти подружжю через переїзд. Сассекси, які прожили кілька років у Британії, змінили обстановку, переїхавши до Америки. І принцові Гаррі це дуже сподобалося. «Гаррі знайомиться з красивими куточками Штатів: долина Джексон-Хоул в Айдахо та острови біля берегів Флориди та штату Мен. Він приголомшений думками про те, яка це гарна країна і що він зірвав джекпот, вибравши за дружину американку»– Поділився інсайдер.

Кортить дізнатися, чим у результаті все це закінчиться і чи втілять подружжя свою ідею в життя. Чи побачимо ми Меган знову у білій сукні чи церемонія буде нестандартною? Стежте разом з нами за новинами.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я