Загибель дочки Олександра Дугіна: що відомо

84
Дугіни
Фото Дугіна з дочкою за кілька годин до її загибелі - Росія - 20.08.2022

Російські ЗМІ повідомили, що позашляховик, за кермом якого була Дар’я Дугіна, належав її батькові, але в останній момент він вирішив поїхати іншим автомобілем.

Російська влада повідомила в неділю, що внаслідок вибуху замінованого автомобіля загинула дочка Олександра Дугіна, російського ультраправого політичного публіциста, погляди якого відігравали роль в ідеологічному забезпеченні політики Кремля.

Дар’я Дугіна, політичний коментатор, загинула у суботу: Toyota Land Cruiser, за кермом якого вона знаходилася, вибухнув, коли вона поверталася з фестивалю «Традиція», на якому вона була присутня разом із батьком.

Колишній радник Володимира Путіна Сергій Марков сказав російському інформагентству РІА-Новини, що на його думку, метою був Дугін, а не його дочка.

«Цілком очевидно, що найімовірніші підозрювані – це військова розвідка України та Служба безпеки України», – заявив Марков.

Радник президента України Михайло Подоляк відкинув причетність України до вибуху:

«Ми не злочинна держава, на відміну від Росії, і точно не терористична».

Ультранаціоналіст Дугін відомий як прихильник концепції «російського світу», яку розділяє Путін. Ідеологія Дугіна підкреслює значення традиційних цінностей, ідею відновлення могутності Росії та єдність всіх етнічних росіян у всьому світі.

Дугіна часто називають «ідеологом Путіна».

Дар’я Дугіна, як і її батько, підтримувала вторгнення Росії до України.

Деякі російські ЗМІ з посиланням на свідків повідомили, що позашляховик, за кермом якого була Дугіна, належав її батькові, але в останній момент він вирішив поїхати іншим автомобілем.

США ввели санкції проти Дугіної в березні за її роботу як головний редактор United World International, сайт, який США кваліфікували як джерело дезінформації.

Читайте також:  Російський найманець закликав бити по цивільним об`єктам, щоб вмирало більше людей

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :