Чому онука Єлизавети II влаштувалася працювати касиром із крихітною зарплатою

19

Думаєш, що члени британської королівської родини лише відпочивають та махають підданим з балкона палацу? Не варто так помилятися. Крім того, що вони виконують свої королівські обов’язки, деякі з них також можуть працювати на звичайнісінькій роботі. Як леді Луїза Віндзор. 18-річна дівчина, яка цього року закінчила школу, дуже здивувала шанувальників. Зараз Луїза Віндзор працює касиром і отримує всього близько восьми доларів на годину. Що відомо про нове заняття коханої онуки королеви Єлизавети II – далі у матеріалі.

Луїза Віндзор працює касиром: чому дівчина обрала собі це заняття

Дочка Едварда та Софі Уессекських минулого тижня складала іспити до Сент-Ендрюського університету.. Ти вже, мабуть, подумав, що дівчина провалила вступні випробування, і тому пішла працювати касиром? Ні, зовсім інакше. Луїза добре склала іспити і вчинила. Але літо перед навчанням вона вирішила провести із максимальною користю. Саме тому вона влаштувалась у садовий центр.

Там Луїза виконує обов’язки касира. Також вона спілкується з клієнтами, висаджує та обрізає рослини. Зарплата дівчини складає 6,83 фунта стерлінгів на годину (Це 8,14 долара). Для Великобританії така сума заробітку не те, що невелика, а навіть маленька. Тому що мінімальна зарплата для працівників, які досягли 23-річного віку, становить 9,5 фунтів стерлінгів. При цьому людина має працювати 48 годин на тиждень. Напевно, оплата праці Луїзи пов’язана не лише з її віком, а й із часом, проведеним на роботі. Сумніваємось, що внучка королеви обрала собі заняття з повним робочим днем.

Як успіхи Луїзи на роботі коментують покупці

У британській пресі вже з’явилися відгуки на роботу леді Луїзи. Відвідувачі садового центру дуже задоволені тим, як дівчина справляється зі своїми обов’язками.. Ось які коментарі про Луїзу залишили гості центру: «Я ніколи не думав, що побачу внучку королеви, яка працює в садовому центрі», «Вона дуже скромна та мила дівчина, ввічлива та уважна до клієнтів. Здається, вона любить цю роботу», «Персонал обожнює її. Не щодня купуєш бегонії у члена королівської родини».

«Молодець, Луїза»

Користувачі в Мережі також оцінили рішення Луїзи знайти собі роботу на літо «Все правильно роблять леді Луїза та її батьки. Ця робота, звичайно, символічна, але дівчина не заноситься багатством і походженням і матиме уявлення, як гроші нелегко даються простій людині», «Радій за цю дівчину. Розквітла, погарнішала», «Дуже приємна своєю доброзичливістю. Хороша і людяна», «Молодець, Луїза»– пишуть коментатори.

Читайте також:  Лікар, який знає, як "видути" вірус з організму і що допоможе при астмі. Інтерв'ю з відомим латвійським пульмонологом

«Хоч би не перепрацювала вона там за місяць!»

Щоправда, інші впевнені, що таким чином королівська сім’я лише робить собі рекламу. «Піаряться як можуть. Рейтинг сім’ї впав – і в хід пішли такі приймачі», «Нічого дивовижного. У Великій Британії однаково ставляться до праці прибиральниць та офісників», «Навряд чи ця дівчина реально працює, швидше для вигляду сходила кілька разів на роботу, покрасувалася і закінчить з цим піаром до осені, початку навчання», «Ой, хоч би не перепрацювала вона там за місяць!», «Гра для плебсу. А за фактом вона має свій трастовий фонд. Її розумні однолітки заробляють інтелектом, а не руками на касі»– такі невтішні коментарі у бік Луїзи та королівської родини з’явилися в Мережі.

При цьому багато хто також згадує Меган Маркл і принца Гаррі, які поїхали до Америки і тепер самі заробляють собі на життя. На їхньому тлі леді Луїзу тільки хвалять. Адже поки що Гаррі та Меган заробітками не блищать, хоч і дозволяють собі розкішне життя. Гроші вони одержують, як пишуть у західній пресі, зі своїх скандальних інтерв’ю. Також осторонь не стоїть і принц Чарльз, який, кажуть, допомагає своєму молодшому синові фінансово. А ось грандіозні плани з приводу Netflix, Spotify, власного продюсерського центру та книг для Сассекс поки не втілилися. Більше того, контракти з Netflix та Spotify зірвалися. Але навіть після таких невдач важко уявити Меган касиром, який продає фіалки та драцени.

Повертаючись до Луїзи, все ж таки скажемо свою думку про її вчинок. Хоча зовсім скоро дівчина поїде до університету вивчати англійську мову і, напевно, їй буде не до підробітків, досвід у садовому центрі може стати для неї дуже цінним.

Читайте також:  Меган Маркл висміяла «правильних дружин», натякнувши на Кейт Міддлтон

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я