Чому онука Єлизавети II влаштувалася працювати касиром із крихітною зарплатою

14

Думаєш, що члени британської королівської родини лише відпочивають та махають підданим з балкона палацу? Не варто так помилятися. Крім того, що вони виконують свої королівські обов’язки, деякі з них також можуть працювати на звичайнісінькій роботі. Як леді Луїза Віндзор. 18-річна дівчина, яка цього року закінчила школу, дуже здивувала шанувальників. Зараз Луїза Віндзор працює касиром і отримує всього близько восьми доларів на годину. Що відомо про нове заняття коханої онуки королеви Єлизавети II – далі у матеріалі.

Луїза Віндзор працює касиром: чому дівчина обрала собі це заняття

Дочка Едварда та Софі Уессекських минулого тижня складала іспити до Сент-Ендрюського університету.. Ти вже, мабуть, подумав, що дівчина провалила вступні випробування, і тому пішла працювати касиром? Ні, зовсім інакше. Луїза добре склала іспити і вчинила. Але літо перед навчанням вона вирішила провести із максимальною користю. Саме тому вона влаштувалась у садовий центр.

Там Луїза виконує обов’язки касира. Також вона спілкується з клієнтами, висаджує та обрізає рослини. Зарплата дівчини складає 6,83 фунта стерлінгів на годину (Це 8,14 долара). Для Великобританії така сума заробітку не те, що невелика, а навіть маленька. Тому що мінімальна зарплата для працівників, які досягли 23-річного віку, становить 9,5 фунтів стерлінгів. При цьому людина має працювати 48 годин на тиждень. Напевно, оплата праці Луїзи пов’язана не лише з її віком, а й із часом, проведеним на роботі. Сумніваємось, що внучка королеви обрала собі заняття з повним робочим днем.

Як успіхи Луїзи на роботі коментують покупці

У британській пресі вже з’явилися відгуки на роботу леді Луїзи. Відвідувачі садового центру дуже задоволені тим, як дівчина справляється зі своїми обов’язками.. Ось які коментарі про Луїзу залишили гості центру: «Я ніколи не думав, що побачу внучку королеви, яка працює в садовому центрі», «Вона дуже скромна та мила дівчина, ввічлива та уважна до клієнтів. Здається, вона любить цю роботу», «Персонал обожнює її. Не щодня купуєш бегонії у члена королівської родини».

«Молодець, Луїза»

Користувачі в Мережі також оцінили рішення Луїзи знайти собі роботу на літо «Все правильно роблять леді Луїза та її батьки. Ця робота, звичайно, символічна, але дівчина не заноситься багатством і походженням і матиме уявлення, як гроші нелегко даються простій людині», «Радій за цю дівчину. Розквітла, погарнішала», «Дуже приємна своєю доброзичливістю. Хороша і людяна», «Молодець, Луїза»– пишуть коментатори.

Читайте також:  "Зовсім з глузду з'їхала": Мадонна опублікувала фото топлес, і виглядає це зовсім не сексуально

«Хоч би не перепрацювала вона там за місяць!»

Щоправда, інші впевнені, що таким чином королівська сім’я лише робить собі рекламу. «Піаряться як можуть. Рейтинг сім’ї впав – і в хід пішли такі приймачі», «Нічого дивовижного. У Великій Британії однаково ставляться до праці прибиральниць та офісників», «Навряд чи ця дівчина реально працює, швидше для вигляду сходила кілька разів на роботу, покрасувалася і закінчить з цим піаром до осені, початку навчання», «Ой, хоч би не перепрацювала вона там за місяць!», «Гра для плебсу. А за фактом вона має свій трастовий фонд. Її розумні однолітки заробляють інтелектом, а не руками на касі»– такі невтішні коментарі у бік Луїзи та королівської родини з’явилися в Мережі.

При цьому багато хто також згадує Меган Маркл і принца Гаррі, які поїхали до Америки і тепер самі заробляють собі на життя. На їхньому тлі леді Луїзу тільки хвалять. Адже поки що Гаррі та Меган заробітками не блищать, хоч і дозволяють собі розкішне життя. Гроші вони одержують, як пишуть у західній пресі, зі своїх скандальних інтерв’ю. Також осторонь не стоїть і принц Чарльз, який, кажуть, допомагає своєму молодшому синові фінансово. А ось грандіозні плани з приводу Netflix, Spotify, власного продюсерського центру та книг для Сассекс поки не втілилися. Більше того, контракти з Netflix та Spotify зірвалися. Але навіть після таких невдач важко уявити Меган касиром, який продає фіалки та драцени.

Повертаючись до Луїзи, все ж таки скажемо свою думку про її вчинок. Хоча зовсім скоро дівчина поїде до університету вивчати англійську мову і, напевно, їй буде не до підробітків, досвід у садовому центрі може стати для неї дуже цінним.

Читайте також:  Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Чарльза

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :