Білл Мюррей опинився у центрі скандалу. Оскароносний актор може догодити за ґрати

50

Навколо американського актора, коміка, продюсера та сценариста Білла Мюррея згущуються хмари. У пресу просочується все більше і більше неприємних подробиць щодо поведінки оскароносної зірки. Білл Мюррей навіть може потрапити за ґрати! Весною на зйомках фільму його звинуватили у домаганнях. А зараз молодший колега Мюррея також згадав давню історію про те, як Білл закинув його у контейнер для сміття. Хто знає, що може спливти назовні. Докладніше про неприємності, в які потрапила зірка «Дня бабака», далі у матеріалі.

Оскароносний Білл Мюррей опинився в центрі скандалу

Біллу Мюррею буде складно очистити свою репутацію після тих новин, які останнім часом з’явилися про нього у пресі. Ще навесні знаменитого актора звинуватили у домаганнях на знімальному майданчику. Відразу інцидент вдалося зам’яти, але зараз подробиці все ж таки спливли. Так, очевидці розповіли, що під час зйомок фільму «Бути смертним» у Мюррея стався інцидент з колегою, яка набагато молодша за нього. Ім’я жінки поки що не розголошується.

Білл почав цілувати колегу, а потім повалив її на ліжко і притиснув своєю вагою так, що вона не могла поворухнутися. Варто уточнити, що це відбувалося не в рамках зйомок сцен для фільму. Це була самодіяльність Білла Мюррея. Пізніше жінка звинуватила актора у домаганнях.

Цікаво, що сам Мюррей заперечує те, у чому його звинувачують. Актор пояснив, що його дії неправильно розцінили. Він просто був у грайливому настрої, тож і «накинувся» на колегу. Але це було в жартівливій манері, запевняє актор. Крім того, він заявляє, що колега перед цим сама з ним фліртувала.

Біллу Мюррею вдалося домовитися з жінкою, щоб вона не подавала проти нього позов. Ціна питання – 100 тисяч доларів. Але якщо жінка передумає, то Мюррей може навіть опинитися за ґратами, пишуть у західній пресі. «У мене були розбіжності із жінкою, з якою я працюю. Я зробив щось, що мені здалося кумедним, але це було сприйнято інакше. Світ відрізняється від того, яким він був, коли я був маленькою дитиною»– Висловився про інцидент Білл Мюррей.

Читайте також:  Хтось із зірок ледве зводив кінці з кінцями і був бездомним

Хлопчик і сміттєвий бак

Скандал із домаганнями не єдиний, куди останнім часом потрапив Білл Мюррей. Також неприємні речі про актора розповів його молодший колега Сет Грін. Нині останньому 48 років, але у своїх спогадах він повернувся аж 1983 року, коли хлопчикові було дев’ять.

Сет Грін стверджує, що на зйомках шоу Saturday Night Live майже сорок років тому Білл Мюррей повівся не найкращим чином. Він кинув 9-річного Сета у відро для сміття. Ось як це було.

«Він схопив мене за кісточки, підняв у повітря головою вниз і почав трусити над відром для сміття зі словами: “Сміттю належить бути в смітнику”. Я кричав, вивертався, розмахував руками, зачіпаючи його геніталії. Він жбурнув мене у відро, воно перевернулося. Я був з жахом. Я втік, сховався під столом у своїй гримерці і розплакався»– Згадує Сет Грін.

Містер Грін розповів також, що саме викликало такий гнів Білла Мюррея. Виявляється, маленький Сет просто зайняв місце на дивані у студії, яку Білл вважав своїм. Коли в досить грубій формі Мюррей наказав Сету підвестися з його місця, хлопчик затявся. Тоді дорослий Мюррей і застосував фізичну силу проти дев’ятирічки, щоби його провчити.

Шанувальники люблять творчість Білла Мюррея. Однак навіть найвідданіші фанати засмутилися, дізнавшись про неналежну поведінку кумира.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я