Принц Гаррі вважає, що в сім’ї навмисно виставляють їх із Меган «лиходіями»

28

Навіть за океаном у принца Гаррі та Меган Маркл виходить вставляти палиці у колеса королівської родини. Герцоги Сассекські випустили документальний серіал, у якому багато говорили про свої стосунки та стосунки з родичами. Було там і багато шпильок у бік королівської родини. Але серіал це далеко не єдиний удар для британської корони. Також Гаррі незабаром дасть два інтерв’ю та випустить мемуари. Меган також планує написати книгу про себе. Очікується, що нового скандалу не уникнути. Проте герцоги впевнені, що це сім’я виставляє Гаррі та Меган «лиходіями», а вони насправді нічого поганого не зробили.

Сім’я виставляє Гаррі та Меган «лиходіями»

Шанувальники британської королівської родини впевнені, що герцоги Сассекські не хочуть миритися з родичами, зокрема з королем Чарльзом, принцом Вільямом та його дружиною Кейт Міддлтон. Такого висновку підштовхують дії Сассексов, адже вони ніби спеціально підливають олію у вогонь, регулярно підкидаючи своїми інтерв’ю та проектами теми для обговорень з приводу королівської родини.

У документальному серіалі Гаррі та Меган торкнулися навіть того, як чоловіки у родині Віндзорів обирають собі супутниць життя. Гаррі натякнув, що це часто відбувається не з любові. Сам же принц, як він підкреслив, одружився з Меганом саме через почуття. Звичайно, таке зауваження торкнулося Чарльза та Вільяма, хоча публічно серіал вони не коментували.

Незважаючи на всі скандальні випади Сассекс, Гаррі каже, що він не проти налагодити стосунки з близькими. За словами Гаррі, саме вони не вітають цього. Принц вважає, що британська корона навмисно виставляє Гаррі та його дружину «лиходіями». Для них це вигідно.

Нові інтерв’ю та мемуари принца Гаррі

Гаррі ще не вийшли, але їх вже анонсували трейлерами. В одному з них принц заявляє, що сім’я відкидає його та Меган. Але сам Гаррі хотів би нормально спілкуватися з батьком та братом. Він за те, щоб мати нормальну родину зі здоровими стосунками у ній. «Я хотів би, щоб мій батько повернувся. Я хотів би, щоб мій брат повернувся. Хочу сім’ю, а не інституцію»— поділився Гаррі одкровеннями в трейлері інтерв’ю.

Читайте також:  Як рейтингове британське видання принизило Кейт Міддлтон

Хоч би що казав Гаррі, його дії видають зовсім інші наміри. Скоро заплановано вихід мемуарів принца. Вже сама назва повна шпильок. “Запасний” – так Гаррі назвав свою книгу. Є інформація, що в мемуарах Гаррі скаржиться на те, що він завжди був у тіні Вільяма. Саме старшому братові приділялася головна роль. Також Гаррі заявив, що «книга буде гіршою, ніж очікує королівська родина». То про яке тоді примирення говорить принц?

Меган теж не відстає від чоловіка. Свою історію вона планує детально розповісти в окремій книзі. Можна відразу припустити, що творіння колишньої актриси точно не вразить королівську родину.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :