23-річний хлопець Мадонни пішов від зірки до своєї ровесниці

99

Друзі та приятелі легендарної поп-зірки Мадонни останнім часом дуже стурбовані. Чи бачиш, їхній кумир почувається далеко не найкращим чином. Не поспішай панікувати, зі здоров’ям у співачки все гаразд. А ось у плані морального стану ситуація склалася відверто ахова. Справа в тому, що відносини Мадонни зайшли в глухий кут. Манекенник, з яким співачка крутила останні кілька місяців, пішов від зірки. І пішов не просто так…

Відносини Мадонни: що не так у особистому житті співачки

Різниця у віці

Легендарна Мадонна Луїза Чікконе двічі у житті була одружена. Першим чоловіком красуні став актор Шон Пенн. Другим – режисер Гай Річі. Шлюб із Гаєм Річі закінчився розлученням у 2008 році, і з того часу співачка більше не прагне під вінець. Але й обітниця цнотливості приймати зірка, зрозуміло, не поспішає.

Фанати знаменитості помітили, що останніми роками їхній кумир виявляється ласий на молодих красенів. Нагадаємо, останньому коханому жінки, манекеннику Ендрю Дарнеллу, було 23 роки. Перед Ендрю співачка три роки полягала у стосунках із танцюристом, якому на момент розставання стукнуло 28.

Спірне питання

Претензій до Мадонни із цього приводу ніхто не висував. Більше того, сама 64-річна виконавиця всіляко бореться за усунення вікових забобонів щодо жінок. Але деякі з шанувальників співачки вже запитують, що ж у такому разі відрізняє її від, наприклад, Ді Капріо.

Нагадаємо, 48-річного Лео давно вже ганять за звичку заводити стосунки виключно з жінками віком до 25 років. А після нещодавніх намірів актора на адресу 19-річної ізраїльської моделі на Ді Капріо взагалі обрушився шквал критики. Людям не хотілося б, щоб подібна доля спіткала їхню улюбленицю.

Читайте також:  Чому Нікола Пельтц плакала на власному весіллі через Вікторію Бекхем

Депресивний епізод

Мадонні і самій зараз живеться несолодко. Публіка не оцінила потужну мову співачки на церемонії нагородження премії “Греммі”. Натомість журналісти масово кинулися публікувати знімки з невдало зображеним обличчям красуні. Папараці стверджують, що на фото потрапили результати останніх пластичних операцій Мадонни.

Сама ж поп-зірка каже, ніби вся річ у неправильно налаштованій камері. Критиків же звинувачує у спробах дискримінації, пов’язаних із віком та статтю. Проте випади преси відчутно вдарили по самооцінці знаменитості. А тут ще молодий коханий підклав свиню, оголосивши про розлучення!

Мадонна не приховує: особливої ​​любові до Ендрю вона не мала. Друзі співачки підтверджують, що їм із Дарнеллом просто було добре разом. Але час для розлучення манекенник і справді вибрав невдале. Особливо коли при цьому розходяться чутки, ніби Дарнелл просто знайшов когось молодшого. Так, справді привід для депресії!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я