Президент Туреччини Ердоган має намір провести вибори у травні

20

«Цей народ, з Божою допомогою, а час уже близький, зробить все необхідне 14 травня», – сказав Ердоган.

Президент Туреччини Ердоган має намір провести вибори у травні

У Туреччині вибори мають відбутися в середині травня, незважаючи на катастрофу, спричинену землетрусом, в результаті якого загинуло понад 50 000 осіб. Про це в середу в Анкарі оголосив президент Реджеп Тайіп Ердоган – він має намір провести вибори у травні.

«Цей народ, з Божою допомогою, а час уже близький, зробить все необхідне 14 травня», – сказав Ердоган. Тим часом з’явилися припущення щодо відстрочення президентських та парламентських виборів.

Провести вибори травня – незважаючи ні на що

Виступаючи на зборах своєї правлячої Партії справедливості та розвитку (ПСР) у парламенті в столиці Анкарі, Ердоган дав відсіч своїй опозиції «за нездатність задовольнити потреби та біль людей» і сказав, що пріоритетом його адміністрації на даний момент є відновлення після землетрусу. Його зауваження пролунали за низкою звинувачень з боку його опозиції, яка стверджувала, що уряд Ердогана «запізнився» з реакцією на катастрофу 6 лютого і «погано підготувався» до поштовхів – пише daily sabah.

Ердоган перерахував пошуково-рятувальні операції та відновлювальні роботи, які були розгорнуті відразу після землетрусів, сказавши: «Держава знаходиться на землі з першої години».

Президент також засудив опозиційні партії за «переслідування політичного впливу» після катастрофи, тоді як народ «боровся за своє життя». «Ми залишаємо тих, хто не знайшов часу дбати про проблеми нашого народу, сварячись через (президентську) кандидатуру, у їх поверхневий світ», – сказав він.

Читайте також:  Перед очікуваним виселенням: розжарена атмосфера в Лютцераті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я