Знову на коні! Ілон Маск повернув собі звання найбагатшої людини планети

107

Наприкінці 2022 року стан Ілона Маска різко скоротився. Плейбой та філантроп втратив звання першого багатія планети. Більше того, ще у грудні акціонери компаній Ілона всерйоз замислилися про майбутнє своїх внесків. За словами близько знайомих з Маском людей, той зайво захопився соцмережею Twitter, яку придбав у 2022 році. Керівництво Twitter перетягло на себе левову частку уваги та часу мільярдера, а всі інші проекти знаменитості серйозно постраждали. Але сьогодні все це вже у минулому!

Стан Ілона Маска знову зріс

Плейбой-аскет

Ні для кого не секрет, що самого Маска мало хвилюють події з його фінансами пертурбації. Зрозуміло, як і будь-який представник вищого суспільства, Ілон любить пускати пилюку в очі конкурентам і соратникам. Але для цього грошей у винахідника вистачить за будь-якого розкладу!

У побуті ж Маск дуже невибагливий. Підприємець неодноразово доводив це практично, наприклад, продажем всіх своїх розкішних особняків. На рідкісний аскетизм Ілона скаржилася і одна з його колишніх коханих співачка Граймс. Після розставання з Маском жінка розповідала, що винахідник заощаджує на їжі і спокійно живе в абсолютно злиденному за стандартами Лос-Анджелеса будиночку!

Людина з тисячею чудасій

Втім, без уміння вести справи багатомільярдний статки не сколотиш. Факт залишається фактом – бізнес у руках Ілона процвітає.

Ось тільки одна проблема. Маск – людина, що захоплюється, і нерідко нові, цікаві проекти перетягують на себе всю увагу товстосума. А потім виходять ситуації, подібні до зимової…

Взимку, до речі, стан Ілона Маска скоротився відразу з трьох причин. По-перше, винахідник, що захопився Twitter, не приділяв належної уваги своїм основним бізнесам. По-друге, підприємець пожертвував кілька величезних сум на благодійність. Ну і по-третє, у Tesla пішли серйозні проблеми з конкурентами.

Читайте також:  Чому Анджеліна Джолі пішла з посади посланника ООН

Рішучі дії

Втім, сам Ілон зовсім не поділяв стурбованості своїх інвесторів. Маск залишався спокійним протягом усієї кризи. Найсаркастичніші з шанувальників винахідника, навіть жартують, що багатія більше засмутила не удар по гаманцю, але необхідність відірватися від Twitter і зайнятися насущними справами!

Як би там не було, за якісь два місяці бізнесмен повернув собі лідируючі позиції в індексі мільярдерів Bloomberg Зараз статки Ілона Маска становить 181,7 $ млрд. Для порівняння, найближчий конкурент винахідника, французький магнат Бернар Арно, відстає від американця на 2 з гаком мільярда!

Фанати Маска дивуються, яким чином їх кумиру вдається знову і знову опинятися на коні після навіть найсерйозніших ударів долі. Залишається лише гадати, яку роль у поверненні Ілона на п’єдестал грає удача, а яку – ділові здібності самого винахідника. Одне залишається ясним – Маска ще рано скидати з рахунків!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я