Як Армандс Сімсонс позбавляється речей, які йому більше не потрібні?

71

Армандс Сімсонс називає себе фанатом новітніх технологій і, до певної міри, барахольщиком, тому що, регулярно стежачи за технологіями наступного покоління і новітніми моделями пристроїв, вдома накопичується все більше і більше речей. Не дивно, що в нього в ящиках зберігаються, наприклад, різні моделі бездротових навушників, телефонів і комп’ютерів, які зараз просто збирають пил. Що робити з речами, які більше не використовуються вдома, але перебувають у хорошому робочому стані? Армандс знайшов зручний, швидкий і вигідний спосіб продавати речі, які більше не потрібні в його сім’ї, знаючи, що вони ще можуть послужити хорошій службі комусь іншому!

Щоб полегшити перепродаж вживаних і малокористованих речей, магазин економіки замкнутого циклу Banknote, що належить DelfinGroup, почав пропонувати дистанційну купівлю товарів на своєму сайті www.pardod.banknote.lv. Магазин нової концепції пропонує людям жити більш раціонально та екологічно, продаючи речі, які більше не використовуються, але все ще перебувають у робочому стані, повністю дистанційно.

Яка процедура? Після того, як продавець товару на онлайн-платформі www.pardod.banknote.lv заповнив анкету на товар та отримав його оцінку, дистанційна купівля товарів організується з використанням пакоматів при співпраці з DPD Paku Skapis, витрати на доставку покриває покупець товару. Через пакомат можна відправити товари, що відповідають розмірам шаф, а більші речі можна доставити особисто до однієї з більш ніж 90 філій магазину по всій Латвії. Гроші зараховуються протягом одного дня після отримання та оцінки. Важливо відзначити, що продавати можна все, окрім дорогоцінних металів та ювелірних виробів!

Армандс Сімсонс вже випробував нову дистанційну послугу, продавши старий телефон Samsung Galaxy A02s своєї дочки та отримавши за нього за 70 євро. Розповідає А. Сімсонс: Ми продали старий телефон моєї дочки за один день. Заповнили анкету на www.pardod.banknote.lv, додали фотографії та описали стан товару. Вже наступного дня ми отримали оцінку товару, яка влаштувала нас. Відправили адресу найближчого до нас відділення DPD paku skapis, отримали код доставки і того ж дня відправили телефон Banknote, який потім продасть товар з гарантією до 24 місяців. Гроші за товар було зараховано протягом одного дня. Швидко та просто, а також екологічно!» Він переконаний, що це добрий спосіб подарувати речам друге життя, а також зменшити вуглецевий слід, допомогти природі та заробити додаткові гроші.

Читайте також:  Як уникати спокуси в період розпродажу одягу: 5 порад

Армандс вважає, що ми часто купуємо нові товари навіть тоді, коли старі ще чудово служать, тому не дивно, що вони потім припадають пилом вдома. «Я вважаю цілком нормальним бажання йти в ногу з останніми тенденціями в моді та технологіях, але що робити з речами, якими ми більше не користуємося? Звичайно, вдома завжди знайдеться місце, куди їх покласти, але ми знаємо, що вони більше ніколи не будуть використовуватися. Думаю, багатьом з нас варто позбавитися цієї звички і думки «а раптом мені це коли-небудь знову знадобиться?». Наприклад, я зрозумів, що якщо я не користувався якоюсь річчю протягом року, то можу прожити без неї», – каже Сімсонс.


Саме тому він оцінює магазин нової концепції Banknote як практичний і простий спосіб продажу речей, що не використовуються. «Продавати товар часто досить складно – доводиться думати про ціну, доставку, спілкування та зустріч з покупцем, що забирає так багато дорогоцінного часу! У цьому випадку все відбувається дуже просто і швидко. Головне – бути готовим віддавати речі у вторинний оборот з думкою, що хтось із радістю купить їх і продовжить користуватися ними за доступнішою ціною, ніж при купівлі нових. І слід зазначити як зручність процесу, а й реальну можливість отримання винагороди. Якщо річ лежить удома без діла, це не означає, що вона не має цінності. Це можна перевірити на сайті протягом одного дня, що дозволяє легко вирішити, чи варто перепродувати товар», – додає Сімсонс.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я