Xiaomi розпочала продаж нових “розумних” камер C500 Pro у Європі

11
Xiaomi C500

Нова смарткамера від Сяомі, C500 Pro вже доступна для придбання у деяких країнах Європи. Ці девайси стануть гарним доповненням до систем “Розумних будинків” завдяки можливості обертатися на 360 градусів. Щобільше, пристрій має об’єктив на 5 мегапікселів, що знімає 3K в режимі HDR та, використовує алгоритми штучного інтелекту. Щоб відпочити від справ, можна отримати Супер Гра бонуси за завантаження застосунку або внесення депозиту.

Детальний огляд параметрів свіжої смарткамери від Xiaomi

Xiaomi C500

Китайський виробник завжди прагне зробити власні пристрої корисними та функціональними. Зокрема, C500 Pro дозволяє швидко налаштувати кут зйомки, щоб до кадра потрапила максимальна кількість простору. Попри це, розумна камера має:

  • Оновлений стандарт безпеки MJA1 з ексклюзивним ключем-сертифікатом та шифрування AES-128;
  • Можливість активації ефекту “затемнення” за допомогою смартфона (фізичний захист об’єктива);
  • Високу якість картинки незалежно від часу доби;
  • Широкий кут огляду, 360 градусів в усі боки по горизонталі та 144 – по вертикалі.

Попри високу роздільну здатність і підтримку багатьох кольорів, девайс підтримує режим інфрачервоного світла. Відповідне джерело освітлення створює чіткий та яскравий малюнок, навіть у суцільній темряві. А, за допомогою провідних ШІ-функцій, господар завжди отримуватиме сповіщення щодо зафіксованих аномалій, безпосередньо на смартфон.

Додаткові можливості камер, їхня вартість та доступність

Якщо людина шукає якісні девайси для забезпечення безпеки у власній оселі або виробництві, C500 Pro може виконати це завдання. Ця камера має потужний мікрофон та динамік, які роблять картинку більш інформативною. При цьому, девайс підтримує дводіапазонний вай-фай з повним шифруванням даних та хмарним сховищем.

Щодо керування у віддаленому режимі, є спеціальний додаток для телефона – Mi Home. Конкретно у ньому, можливо запустити різні корисні функції на кшталт реакції на рухи або виділення окремих зон спостереження. Цей смартдевайс може співпрацювати з голосовими помічниками типу Гугл-асистента.

Читайте також:  Як вибрати екшн-відеокамеру

І насамкінець, Xiaomi Smart Camera C500 Pro доступна для покупців з декількох європейських країн. Наприклад, для французів та німців, вартість пристрою становить 69.99 євро, а британців – 59.99 фунтів. І хоча про наявність в інших країнах наразі не повідомляється, в Україні девайс може коштувати, приблизно 2967.86 грн.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я